Skocz do zawartości

Przesiadka W Amsterdamie.


onaaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 5 miesięcy później...

Witam(: Z warszawy Lecę do Nowego Yorku 21. 12. 2012 mam przesiadkę w Amsterdamie. Wolałabym bezpośrednio, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Z przesiadką bedę lecieć pierwszy raz. Samolotem po raz drugi. już mi się słąbo robi, że się zgubię. co robię wysiadając z samolotu w amsterdamie>? szukam na tablicy mojego odlotu do nowego yorku tak? czy bedzie tam numer bramki z której odlatuję?mam słabą orientację w terenie czy poradzę sobię? czas na przesiadkę około 2 godzin może trochę więcej. Czytałam, że odległości do pokonania sa ogromne. Proszę napiszcie po kolei co i jak w tym amsterdamie.... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotnisko w Amsterdamie jest spoko, chociaż to prawda, że duże :)

na biletach, które dostaniesz w Wawie podczas check in,od razu na te dwa loty będzie napisane,z której bramki wylatujesz z Ams (ten lot do NY), czyli wysiadasz, znajdujesz się w terminalu i patrzysz na oznakowanie szukając swojej nastepnej bramki, leciałam z przesiadką tam dwa lata temu, i już dokładnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że chyba przyloty i odloty są na dwóch różnych piętrach.. ale, jesli, bedziesz musiała zmienić piętro etc. bez problemu odnajdziesz oznakowanie na tablicach, obsługa była tam miła i pamiętam, że stewardessy spotkane pomogły mi :) 2h wystarczą by się odnaleźć i zajrzeć nawet do jakiegoś sklepu czy też coś zjeść :)

tyle z tego co pamiętam,mam nadzieję, że coś pomogłam, może ktoś wie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...