Skocz do zawartości

Przesiadka W Amsterdamie.


onaaa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a kiedy ja lecialem to nie bylo zadnych pieter ;)

tutaj masz mape pokazana

http://www.schiphol.nl/Travellers/AtSchiphol/Maps.htm

KLM ma swoj e-mail i sie spytaj o te pietra ;)

aa Schipol nie jest tak duzy jak port lotniczy ze Frankfurcie,Francji i Anglii ;)tutaj masz

tutaj taki filmik,,znasz chyba podstawy jezyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi to pomogło - chociażby fakt, że nie musze iśc po bagaż, tylko przeżucaja mi sami. Faktycznie odległości między bramkami sa ogromne!!!!szok!!!!jakos dam radę. podejrzewam, że kiedy już znajdę się w samolocie do NY obudze się dopiero na lotnisku ze stresu który przezyję w Amsterdamie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi to pomogło - chociażby fakt, że nie musze iśc po bagaż, tylko przeżucaja mi sami. Faktycznie odległości między bramkami sa ogromne!!!!szok!!!!jakos dam radę. podejrzewam, że kiedy już znajdę się w samolocie do NY obudze się dopiero na lotnisku ze stresu który przezyję w Amsterdamie :D :D :D

Wiekszego stresu spodziewaj sie raczej w NY przy odprawie... ;-) AMS to pestka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy ja lecialem to nie bylo zadnych pieter ;)

och, no własnie ja juz nie pamietam, bo w tamtym całym locie miałam az 4 przesiadki, takze lotniska z tamtego dnia zlewają się w jedno :P

no i w drodze powrotnej to miałam 7h przesiadki wiec poszlam zwiedzać amsterdam no i możliwe,że wtedy pojawiły się jakieś schody i piętra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, czuję się jak jełop(:. Teraz muszę sobie sama udowodnić, że nim nie jestem. To są jeszcze większe i słabiej oznaczone lotniska?Jak wy się ludzie na takich gmachach odnajdujecie?Ok jak tylko dolecę - o ile dolecę na miejsce dam znać co i jak. Jakie są moje wrażenia z podróży. Wiem, że będę leciała m.in Airbus'em - nie mogę się doczekać:)Dziękuję za informacje, czuję się znacznie spokojniejsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...