Skocz do zawartości

Nielegalny Pobyt Po F1 A Ponowny Wjazd


ewnj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ewnj dla nie ktorych dla Nas to nie nowosc ,,musisz to wiedziec ,sami bysmy Tobie to napisali-powiedzieli

A teraz proste pytanie,ta kolezanka byla przez caly czas w USA az do dostania GC?> bo jesli tak to jest takie cos mozliwe

przy slubie z obywatelem USA na terenie USA takie cos jak pobyt-praca nielegalna jest tzw przebaczana jesli legalizacja pobytu jest w USA

ale po za USA w Ambasadzie przy rozmowie o wize na pobyt staly mozna za to dostac zakaz wjazdu.

a teraz jak kto sie ma do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem mam inna sytuacje, ale padlo wczesniej pytanie, co jesli uda ci sie wjechac do stanow, a przy slubie z obywatelem wyjdzie, ze pracowalas nielegalnie, ja raczej nie planuje slubu dla GC, ale kto wie, jesli zakocham sie to predzej czy pozniej to nastapi ;) Opisalam wiec przypadek mojej kolezanki. Bo gdybym miala wychodzic za mąż to wiadomo ze tam, a nie w polsce. Dlatego tez zalozylam taki watek, zeby w ogole zorientowac sie , czy mam jakiekolwiek szanse na wjazd, bo od tego trzeba zaczac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale mozesz wjechac i moze Ci sie udac nawet to ale przy legalizacji pobytu moze wyjsc takie cos ze nie powinnas wjechac i wtedy...

Tak padlo pytanie ale tej kolezanki przypadek jest inny niz Twoj ze nie nalezy o tym nawet rozmowiac i myslec..bo prawie kazdy na forum wie o tym co piszesz ale nie pisalismy o tym bo masz inna sytuacje

zapytalem Ci sie prosto czy ta kolezanka wyjechala i wjechala do USA /..czy tez wszystko robila w USA i nigdzie nie wyjezdzala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...