Skocz do zawartości

Zakupy Z Usa


pinkapple

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym zakupić jedną rzecz ze strony www.merchdirect.com, jednak kompletnie się nie orientuje w zakupach z zagranicznych stron internetowych, dlatego potrzebuję pomocy. Po wybraniu produktu, automatycznie doliczono mi około 10$ za przesyłkę, tak więc czy mam się przejmować jeszcze jakimiś dodatkowymi opłatami? Po drugie, chciałabym zapłacić kartą kredytową, czytałam negatywne opinie o paypal i boję się zaryzykować. Jednak co zrobić, jeżeli na karcie mam polskie pieniądze, a muszę zapłacić w dolarach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W zależności od tego co zamawiasz i jaka będzie wartość zamawianych rzeczy, po tym jak przesyłka dotrze do Polski, może zostać obłożona cłem i podatkiem

2. Bezpieczniej jest płacić paypalem, bo nie podajesz wtedy danych swojej karty kredytowej, ale mozesz oczywiście zapłacić bezpośrednio kartą; dolary zostaną przeliczone na złotówki i taka kwota zejdzie Ci z karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

wpłacał ktoś ostatnimi czasy środki z PKO BP na konto paypal ? wpłaciłem 2 godziny temu , co prawda wyswietliła mi sie wiadomosc ze weryfikacja moze potrwac troche dłuzej , ale myslałem ze to bedzie kwestia kilkudziesieciu minut , a tu dalej nie wpłyhneły i zastanawiam sie co oznacza "troche dłuzej" ? 5 godzin , dzien , dwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...