Skocz do zawartości

Praca W Usa


Damiann

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się pogubiłem ale Dzięki gal to tylko jeszcze muszę wziąc korepetycje z angielskiego a mam pytanie bo nie wiem jak to jest w USA pracodawcy patrzą na szkole czy można mieć tez kurs skończony bo tak bym poszedł do policealnej szkoły i jeszcze jakieś kurs zrobił np. komputerowy a jak patrzą na szkole to szkoda kasy i czasu na kursy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziękuje bardzo w głowie to mam aż za dużo :) i przepraszam ze tak co chwile zmieniam pytania ale w tym temacie to będzie moje ostatnie przyszedł do mnie kolega przed szkolą i gadamy o wyjeździe powiedziałem mu o tym forum a on mówi żebym się was zapytał który z was pojechał do stanów do szkole policealnej liceum technikum i mu się udało czy po prostu wszyscy którzy są w stanach są po studiach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a tak wszyscy sa i bez tego nie ma co leciec ;)

a teraz co to znaczy udalo sie?znalesc prace w zawodzie,dostac prace lepsza lecz nie w zawodzie ..

Sa tacy ze sa po zawodowce i lepiej zarabiaja niz Ci po technikum..bo maja fach w reku i sa fachowcami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...