Skocz do zawartości

Praca W Usa


Damiann

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie tego jestem w 3 klasie liceum i nie wiem do jakiej szkoly isc po liceum chodz o to z jakim zawodem moge dostac najprawdopodobniej prace w USA i z jakim zawodem najszybciej dostne wize imigracyjna chodzi mi o zwykly zawod mechanik, elektryk, cos z budową zwiazane, kucharz itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie tego jestem w 3 klasie liceum i nie wiem do jakiej szkoly isc po liceum chodz o to z jakim zawodem moge dostac najprawdopodobniej prace w USA i z jakim zawodem najszybciej dostne wize imigracyjna chodzi mi o zwykly zawod mechanik, elektryk, cos z budową zwiazane, kucharz itp ?

Nie ma w Twoim przypadku szans z żadnym zawodem na wizę pracowniczą ,nie wspominając już o wizie imigracyjnej. Chcesz wyjechać do USA na stałe to znajdź sobie żonę z amerykańskim paszportem albo wylosuj wizę w loterii wizowej ( jedno i drugie nie będzie proste ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowca dobra sprawa. A lubie robić wszystko przecież w życiu trzeba wszystkiego spróbować szybko się uczę A na Lekarza trzeba dyzo się uczyć a ja nie chce po liceum uczyć sie jeszcze 10 lat tylko po to żeby wyjechać najwyżej 3 jak znacie jeszcze jakieś zawody to prosze o podanie. Dzięki te forum jest najlepsze jakie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie tego jestem w 3 klasie liceum i nie wiem do jakiej szkoly isc po liceum chodz o to z jakim zawodem moge dostac najprawdopodobniej prace w USA i z jakim zawodem najszybciej dostne wize imigracyjna chodzi mi o zwykly zawod mechanik, elektryk, cos z budową zwiazane, kucharz itp ?

Tylko idiota moze powiedziec ze z takimi zawodami jak mechanik elektryk czy inny zawod techniczny nie ma szansy na wize bo pracodawcy nie szukaja takich zawodow.

Zawody techniczne sa bardzo poszukiwane w USa i Kanadzie jako ze szkolnictwo nastawione jest od wielu lat na socjologie nauke o niczym itd. itp natomiast kompletnie polozono lache na zawody techniczne.

(http://blogs.wsj.com...ion-in-the-u-s/).

Czy ty jako elektryk, mechanik masz szanse na wize? Tak masz.

Po pierwsze musisz znac angielski jezyk techniczny danego zawodu technicznego, sprecyzowac pole dzialania bo pojecie elektryk czy mechanik sa bardzo ogolnikowe.

Znam chlopaka z UK, ktory jest mechanikiem silnikow diesla, jest rozrywany i pracodawca nie ma problemu z wystapieniem o wize do urzedu imigracyjnego.

Pracowal przy naprawach silnikow jachtow, od niedawna przenoisl sie do lzejszej pracy silniki autobusowe. Odwiedza mnie czasem i opowiada jak malo jest specjalistow tej dziedziny.

http://online.wsj.co...0035955166.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...