Skocz do zawartości

Wylot Do Usa


sabcia 85

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj po tej stornie ;) Współczuję zęba! Ja chodziałam do dentysty chyba z pół roku przed wyjazdem co by wszystko zrobić. Nawet pozbyłam się 2 ósemek ;) Ceny jeśli chodzi o opiekę medyczną są bardoz wysokie - wczoraj byłam u lekarza i jestem 150 dolarów lżejsza ;) Dopiero po ślubie będę ubezpieczona przez męża, więc do listopada modlę się żeby już mi się nic nie działo ;)

Fajnie, że na lotnisku wszystko poszło dobrze! Jet lag ogarniesz w parę dni - odpoczywajcie dużo. A po SNN czytałam, że najlepiej pójść tak gdzieś po 2 tygodniach od przylotu żeby Cie znaleźli w jakieś bazie. Ja jeszcze nie byłam ale zamierzam sie wybrać w przyszły poniedzialek.

Powodzenia na Alasce dziewczyny :) Pozdrawiam.


Naddarła mi się ta brązowa koperta , niewiele co prawda, ale zawsze. To chyba nie jest problem, nie otwierałam jej. Chyba po prostu panikuję...

Mi też troszkę, nikt nic nie zauważył. Nie przejmuj się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziewczyny, jak milo czyta sie wasze historie... Tzn o tym, ze dolecialyscie, ze jest wspaniale, nie o bolu zebow :-) A zeby maja to do siebie, ze pod wplywem zmiany cisnienia w trakcie lotu odzywaja sie stany zapalne - tez to przerabialam. Wszystkiego dobrego, piszcie czego wam potrzeba na Alasce - bedziemy slac pomarancze z Kaliforni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mialam taka sytuacje. Za rada Freji podalam adres z papierow - podalam go na deklaracji celnej i przy odprawie w Polsce bo na JFK wogole o nic mnie nie pytali, o adres tez nie. Potem na drugi dzien wypelnilam online formularz zmiany adresu - AR-11 : https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa

hej,

wlasnie wypelniam ten dokument on line i mam dwa pytania, jedno to co wpisalas przy

I am in the U.S. as a:

other,

permanent resident

visitor

student

chyba other, ale wtedy napisac K1 visa if other please specify? :)

a drugie pytanie,formularz nie chce mi przejsc, poniewaz nie wpisalam adresu szkoly lub pracodawcy, co jest logiczne, bo nie mam,

zastanawiam sie czy to wina przegladarki czy tego, ze wlasnie wpisalam other w formularzu,

bede wdzieczna za odpowiedz,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

wlasnie wypelniam ten dokument on line i mam dwa pytania, jedno to co wpisalas przy

I am in the U.S. as a:

other,

permanent resident

visitor

student

chyba other, ale wtedy napisac K1 visa if other please specify? :)

a drugie pytanie,formularz nie chce mi przejsc, poniewaz nie wpisalam adresu szkoly lub pracodawcy, co jest logiczne, bo nie mam,

zastanawiam sie czy to wina przegladarki czy tego, ze wlasnie wpisalam other w formularzu,

bede wdzieczna za odpowiedz,

pozdrawiam

Hej,

Tak wpisałam Other i U.S. Citizen's fiancee ale K1 visa tez ok. Właśnie też miałam z tym problem, tam gdzie mnie nie chciało przepuścić to wybrałam tylko stan i przeszło. Nie wiem czemu to tak działa i mam nadzieję, że tak jest ok.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Tak wpisałam Other i U.S. Citizen's fiancee ale K1 visa tez ok. Właśnie też miałam z tym problem, tam gdzie mnie nie chciało przepuścić to wybrałam tylko stan i przeszło. Nie wiem czemu to tak działa i mam nadzieję, że tak jest ok.

Pozdrawiam

Dziekuje!

ja w koncu wpadlam na to by zmienic przegladrke i wypelnilam dokument na explorerze i przeszlo :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

"Wszystko" - to co się dało upchnąć - spakowane. Jutro o 6,00 wylatuję a w sobotę o 16,30 mamy ślub. Wszystko się tak ślimaczyło a teraz ogromne przyśpieszenie :) żeby zdążyć zgodnie z planem. Mam nadzieję że bez trudności uda mi się dotrzeć na miejsce. Wszystkim ogromnie dzięki za rady i pomoc i jeszcze oczywiście będę korzystała z Waszego doświadczenia i pomocy jak nie zwariować przy dalszym procesie ;). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...