Skocz do zawartości

Wylot Do Usa


sabcia 85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No problem moim zdaniem :P Pisze do Was kochani juz z drugiej strony lol przylecialam we wtorek 24 wrzesnia, wymeczona i z wielkim bolem zemba....wymeczona z jet legiem nie spiacym i wymeczonym dzieckiem wyladowalam u dentysty przesuper milego i wywalilismy na zrobienie kanalowo 1300 dolarow....jezeli macie cokolwiek cokolwiek do zrobienia robic to w Polsce!!!!! najlepiej sprawdzic u lekarza zrobic rentgena cokolwiek, moj stan byl nienaganny infekcja zaczela sie w samolocie, okazalo sie ze jak mialam 10 lat zabilam swoja jedynke spadajac z drzewa na kamien i nawet nie wiedzialam ze mam cos martwego w buzi...anyways odurzona vicodinem jestem pelna optymizmu slaniajac sie na nogach i czekajac az moje spanie wroci do normy :) jest wspaniale loool Alaska jest cudowna pierwsze co widzicie na lotnisku to wielkie osniezone szczyty :P Pan oficer byl super mily, nie tylko dla mnie ale i dla wszystkich ludzi, chociaz musialam stac dosc dlugo w kolejce dla visitors wpakowali mnie do jednej beczki z green card i visitors bylo chyba z cale 20 osob w tej kolejce ale poniewaz oslugiwal ja jeden Pan ktory lubil sobie pozartowac to trwalo to wieki wyszlam prawie ostatnia....wszyscy byli super mili, generalnie pozytyw gdyby nie bol zemba i Haneczka ktora przy ladowaniu straszsnie wymiotowala....tak wiec pozdrawiam serdecznie wszystkich i niedlugo zaczynam przeprawe z SSN buziaki!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...