Jump to content

Wylot Do Usa


sabcia 85

Recommended Posts

Witam wszystkich,

w sobote lece do USA na wizie K1 i włączył mi sie stresor gigant. Z tego co znalazłam w innych postach z dokumentów które mam mieć na lotnisko to co mi dała ambasada (ta koperta) , rentgena, i paszport oczywiście. A w USA potrzebny bedzie akt urodzenia. To tyle ?

wogóle zdażyło się, że kogos nie wpuscili na K1 ? Zaczynam schizować..... :( :

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Zdarzyło się, ale jest to raczej rzadkość. Głównie w przypadkach, gdy na granicy wykryli nieprawidłowości, albo stwierdzili, że jesteś żonaty/a, albo zauważyli, że miałeś/aś overstay, którego nie pokazałaś w konsulacie, etc. etc. Ale podkreślam, zdarza się to rzadko więc nie masz się co stresować.

Jeżeli chodzi o dokumenty to tak, to wszystko. Akt urodzenia musi być zupełny. Koperta musi być przewożona w bagażu podręcznym.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

no dzieki :) z tego z stresu, nie doczytalam, że przed moim ponownym pytaniu o dokumenty, była odpowiedź we wczesniejszym poście. Ten rentgen to wezmę ;] szkoda tylko , że on taaaki duzy :) Uspokoiliście mnie, mogę dalej sie pakować :)

Link to comment
Share on other sites

Wlatywałam na K-1 w zeszłym roku - rentgen nie był mi potrzebny na lotnisku. Jest w ogóle ktoś na forum, komu był potrzebny?

Ja pokazalam, ze mam plyte z rentgenem, ale urzednik nie byl zainteresowany. Powiedzial po prostu "I don't want that" :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...