Skocz do zawartości

Wylot Do Usa


sabcia 85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dzieki za te wsytzskie informacje. nie rozumiem tylko szczepionek. to nie to co dawalam na rozmowie ?? co sie wogole stalo z papierami z lotniska ? cholera, jestem juz w stanach, to znaczy ze bede musiala do jakiegos lekarza o te szczepionki isc ??

rzeczywiscie sporo tych papierow ;/ nie maialam wogole czasu na zalatwianie tego ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty szczepień - mówisz o tej polskiej, z dzieciństwa? Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do przychodni, w której byłaś - lekarka powinna mieć kopię tego formularza, pomyśl teraz jak to załatwić, żeby tą kopię od nich wydobyć - może ktoś znajomy mieszka gdzieś blisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja wyczytałam, że jest potrzebne... i teraz oczywiście nie powiem Ci gdzie, jakbym poszukała to bym pewnie znalazła... ale było wyraźnie napisane, że w przypadku K-1, jeśli robiło się badania u lekarza w ciągu jakiegoś tam czasu, to badania nie są już potrzebne, tylko kopia karty szczepień. Lekarka wyznaczona przez ambasadę, u której byłam przed wylotem, sama zrobiła mi kopię tej karty mówiąc, że będzie mi potrzebna do zielonej karty. Ja dołączałam, ale może rzeczywiście należy to sprawdzić skoro Ty nie dołączyłeś, a nie miałeś RFE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sabcia zadzwoń do przychodni w której wykonywałaś badania na K1- tam powinni mieć kopię- i poproś żeby Ci przysłali. Wyjaśnij sytuację, jak nie będą chcieli to niech na adres Twojej rodziny wyślą, a rodzina Ci prześle. Mnie też na badaniach nie dali kopii a ja całkowicie zapomniałam o niej, ale zadzwoniłam do przychodni i przysłali mi ksero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...