Skocz do zawartości

Wylot Do Usa


sabcia 85

Rekomendowane odpowiedzi

hej :) przylecialam do Stanow 19 pazdziernika, moj narzeczony byl ze mna. lecialam liniami klm (warszawa - amsterdam) i delta (amsterdam - portland: lot trwal prawie 10 godzin...). W czasie lotu wypelnialm custom form. Na lotniku, po wyjsciu z samolotu razem z narzeczonym stanelismy w kolejce dla US Citizens/Residents (kolejka dla immigrants szla znacznie wolniej, a ochroniarz poinformowal nas, ze nie ma znaczenia w ktorej stane). Czekalismy jakies 10 min i razem podeszlismy do custom officer'a. Nie zaprowadzil nas do zadnego pokoju, pobral tylko odciski, wstawil pieczatke do paszportu, wyciagnal dokumenty z koperty i tyle. Byl bardzo mily i nam gratulowal :) trwalo to moze z 5 minut. I to wszytko jesli chodzi o procedury na POE. PDX to bardzo male swojskie lotnisko.

Zeszly tydzien spedzilam z duza czescia rodziny mojego narzeczonego na polowaniu w lesie w oregonie...To bylo przezycie :)

W kolejna sobote slub a potem procedury AoS.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witaj! Fajnie, że leciałaś z narzeczonym, chyba 10 razy mniej bym sie stresowała gdyby w moim przypadku to było możliwe.

Polowanie? No to moja droga, prawdziwy american experience tak na dzień dobry ;)

Powodzenia i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) Mój ślub jest 8mego listopada, wiec 2 miesiące od przyjazdu, a ciągle mi się wydaje że ze wszystkim nie zdążymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :) przylecialam do Stanow 19 pazdziernika, moj narzeczony byl ze mna. lecialam liniami klm (warszawa - amsterdam) i delta (amsterdam - portland: lot trwal prawie 10 godzin...). W czasie lotu wypelnialm custom form. Na lotniku, po wyjsciu z samolotu razem z narzeczonym stanelismy w kolejce dla US Citizens/Residents (kolejka dla immigrants szla znacznie wolniej, a ochroniarz poinformowal nas, ze nie ma znaczenia w ktorej stane). Czekalismy jakies 10 min i razem podeszlismy do custom officer'a. Nie zaprowadzil nas do zadnego pokoju, pobral tylko odciski, wstawil pieczatke do paszportu, wyciagnal dokumenty z koperty i tyle. Byl bardzo mily i nam gratulowal :) trwalo to moze z 5 minut. I to wszytko jesli chodzi o procedury na POE. PDX to bardzo male swojskie lotnisko.

Zeszly tydzien spedzilam z duza czescia rodziny mojego narzeczonego na polowaniu w lesie w oregonie...To bylo przezycie :)

W kolejna sobote slub a potem procedury AoS.

Pozdrawiam!

Witamy po tej stronie Oceanu! A gratulowac bedziemy za tydzien ;)

Witaj! Fajnie, że leciałaś z narzeczonym, chyba 10 razy mniej bym sie stresowała gdyby w moim przypadku to było możliwe.

Polowanie? No to moja droga, prawdziwy american experience tak na dzień dobry ;)

Powodzenia i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :) Mój ślub jest 8mego listopada, wiec 2 miesiące od przyjazdu, a ciągle mi się wydaje że ze wszystkim nie zdążymy ;)

Skads to znam ;) Aczkolwiek my dopinalismy przygotowania na ostatni guzik przez 5 tygodni od mojego przylotu ;) Bedzie wspaniale, nie martw sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

xD to wymienimy sie ja podesle lososia i niedzwiedzie sadlo :P moja corka juz umie jezdzic na kladzie >.< a jestesmy tutaj tydzien no i znalazla czaszke losia....teraz bede musiala ja wybielic i zrobic trofeum .... zyc nie umierac!

Moge podeslac moja corke na na lekcje klada i szukania zwierzyny? Moge zaoferowac w zamian ... hm... nie wiem co bys chciala z NJ - polskie gazety/ksiazki/pierogi wyslane expresem ? :)

Jeszcze nurtuje mnie jedno.

Jest do wypełnienia deklaracja celna. Defakto wszystkie rzeczy zostaja w USA xD Więc pisac ta wartość czy zostawic puste pole?

Nie moze przekroczyc $100, bo beda problemy. Kazdy wpisuje $100 badz mniej. To sa przedmioty osobiste wiec mozesz miec puste pole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...