Skocz do zawartości

Wylot Do Usa


sabcia 85

Rekomendowane odpowiedzi

hej, lece na poczatku pazdziernika na JFK. Chcialam sie upewnic co do adresu, ktory mam podac na POE.

Tez mam taka sytuacje, jak ktos wp oprzednich postach, ze w papierach adres w Stanach podalismy rodzicow, natomiast narzeczony wynajal mieszkanie gdzie indziej w innym stanie i tam bedziemy jechac prosto z lotniska. Czy na POE mam podac adres, ktory podawalismy w papierach? Nastepnie zglosic zmiane miejsca pobytu? Czy mamy zmienic adres teraz? I tez sie zastanawiam gdzie wyrabiac SSN, tam gdzie mieszkamy czy tam gdzie podalismy w papierach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej, lece na poczatku pazdziernika na JFK. Chcialam sie upewnic co do adresu, ktory mam podac na POE.

Tez mam taka sytuacje, jak ktos wp oprzednich postach, ze w papierach adres w Stanach podalismy rodzicow, natomiast narzeczony wynajal mieszkanie gdzie indziej w innym stanie i tam bedziemy jechac prosto z lotniska. Czy na POE mam podac adres, ktory podawalismy w papierach? Nastepnie zglosic zmiane miejsca pobytu? Czy mamy zmienic adres teraz? I tez sie zastanawiam gdzie wyrabiac SSN, tam gdzie mieszkamy czy tam gdzie podalismy w papierach?

Hej, ja mialam taka sytuacje. Za rada Freji podalam adres z papierow - podalam go na deklaracji celnej i przy odprawie w Polsce bo na JFK wogole o nic mnie nie pytali, o adres tez nie. Potem na drugi dzien wypelnilam online formularz zmiany adresu - AR-11 : https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja znowu mam pewnie głupie pytanie ale czy ktoś może mi powiedzieć co zawiera ta tajemnicza koperta z którą wyjeżdżamy do Stanów? Czy mam brać z urzędu w Polsce kolejny odpis aktu urodzenia i innych dok. potrzebnych do zawarcia ślubu?

Z góry dziękuję za odp. :)

Ta magiczna koperta to między innymi wszystkie dokumenty, które im wcześniej do ambasady przyniosłaś i pewno coś jeszcze dołożyli od siebie. Tak żebyś była w pełni przejrzysta dla tych na miejscu! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...