Skocz do zawartości

Wylot Do Usa


sabcia 85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Troche malo czasu, bo po wyladowaniu zawsze sie schodzi zanim wszyscy sie ewakuuja z samolotu, przejda/przejada busikiem do terminalu. Potem customs i moga byc tlumy (rozne o roznej porze dnia i dnia tygodnia). Ale zawsze mozesz krzyczec, zeby Cie puscili bez kolejki, bo kolejny lot Ci ucieka ;) Byli tacy ludzie jak ja stalam dwie godziny w kolejce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

W koncu jestem w US, lot mialam w piatek 9 sierpnia, wylot waw do jfk (godz. 13) nastepnie z jfk do washington dc national airport, oczywiscie byl opozninony, dotarlam do washington dc po polnocy zamiast o 23.

Jezeli chodzi o immigration to po wyjsciu z samolotu z new york (moj POE) kazali mi stanac w kolejce dla visitors, dobrze ze nie bylo duzo osob czekajacych, kiedy przyszla moja kolej zeby podejsc do okienka powiedziano mi ze mam isc prosto do immigration room, gdzie oczywiscie musialam czekac na swoja kolejke okolo 30 min, immigration officer zapytal mnie tylko czy podrozuje sama, pobral odciski palcow, zrobil zdjecie, wstawil pieczatke w paszport z data do kiedy jest wazna wiza i moglam isc odebrac swoj bagaz. Nie bylo zadnch pytan dotyczacych mojego narzeczonego, planow zwiazanych ze slubem, nie udzielil nawet info o warunkach wizy narzeczenskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...