Skocz do zawartości

Wylot Do Usa


sabcia 85

Rekomendowane odpowiedzi

Upchałem co się dało po walizkach, a resztę niestety zostawiłem w Polsce. Popularny tutaj jest Polamer, ja nie korzystałem z ich usług nigdy, ale jeśli bardzo Ci zależy na Twoich rzeczach to możesz sprawdzić tę firmę.

Dlaczego na stronie Polamer i Doma Shipping mowa jest tylko o wysyłkach z USA do Polski? W drugą stronę nie działają? o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wychodzi na to, że taniej dopłacić za dodatkową sztukę bagażu (75 euro za 23 kg) niż słać coś Pocztą lub czymkolwiek innym.

Bilet mam kupiony! :) Trochę stres, że wyląduję na lotnisku, którego nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

od kilkunastu godzin jestem w usa :D chcialam przekazac wszystkim ladujacym w chicago na o'hare, ze to ze macie zolta koperte nic nie znaczy ;) trzeba czekac w kolejce dla visitors. moj narzeczony czekal w tej samej ze mna. pan CO zadal kilka pytan otworzyl koperte i pouczyl ze musze wyjsc za maz za konkretnie ta osobe a nie zadna inna ;) krotka rozmowa troche smiechu i juz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aga po tamtej stronie mocy. Bardzo to pocieszające co napisałaś bo ja będę leciała do Chicago - o ile oczywiście dobrnę do końca całego procesu. :) . Mam nadzieję że kiedyś też napiszę że mam to już za sobą.

A teraz dużo melisy, bardzo dużo. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilkunastu godzin jestem w usa :D chcialam przekazac wszystkim ladujacym w chicago na o'hare, ze to ze macie zolta koperte nic nie znaczy ;) trzeba czekac w kolejce dla visitors. moj narzeczony czekal w tej samej ze mna. pan CO zadal kilka pytan otworzyl koperte i pouczyl ze musze wyjsc za maz za konkretnie ta osobe a nie zadna inna ;) krotka rozmowa troche smiechu i juz!

A dlugo czeka sie w kolejce na lotnisku w chicago, bo to bedzie moj port of entry a z tego lotniska bede miala przesiadke do baltimore, zastanawiam sie ile czasu bedzie mi potrzebne zeby zdazyc na ten lot do baltimore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...