Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no wlasnie

ja mowie o realnych numerach :) ktore pamietam a nie chcialem strzelac ..jak napisalem nalezy poczytac rozne fora :) a to na potrzeba czasuu....

pamietaj o tym ze rok temu i w latach ubieglych ze stazu-praktyk troche miejsc przesuneli na prace wakacyjna ,to tez jest pare miejsc na plus :)

w 2013 chyba to bylo cos kolo 25 miejsc.Pamietac nalezy ze moze przyjsc wiadomosc o wplacie i w styczniu 2015 roku :) ze sie bierze udzial w programie 2014

teraz jest o tyle lepiej ze maja czekac tylko 3 miesiace na dostarczenie dodatkowych dokumentow,formularzy a nie jak w 2013 bylo to 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) nadzieja wróciła :) a długo czekałaś na pozwolenie?

Przede wszystkim (jak ktos napisał wcześniej) teraz sa inne zasady: konsulat krócej czeka na dokumenty. Ja dostałam wizę późno na własne życzenie: dostarczyłam dok późno bo chciałam późno dostać wizę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim (jak ktos napisał wcześniej) teraz sa inne zasady: konsulat krócej czeka na dokumenty. Ja dostałam wizę późno na własne życzenie: dostarczyłam dok późno bo chciałam późno dostać wizę :)

Wie ktoś jak to jest, czy po przejściu do drugiego etapu jest tak, że ma się 3 miesiące na dołączenie wszystkich dokumentów i jak się to zrobi to mają 42dni na decyzję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...