Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

to zalezy jak ktos jest przygotowany do takiej sesji informacyjnej ,jak ktos mysli ze podane beda na tacy odpowiedzi to sie grubo myli..

Tak wiekszosc odpowiedzi mozna znalesc na stronie Ambasady,CIC i od tego nalezy zaczac aby cos wiecej sie samemu dopytac :)

a i radze tez poczytac rozne fora :)

aguss to jest tylko ,tylko sesja informacyjna :) ile to takich sesji bylo na temat wyjazdu na stale i sa ludzie ze nigdy nie byli na takich sesjach a juz dawno sa w Kanadzie na stale :) masz czas,checi to mozesz jechac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to zalezy jak ktos jest przygotowany do takiej sesji informacyjnej ,jak ktos mysli ze podane beda na tacy odpowiedzi to sie grubo myli..

Tak wiekszosc odpowiedzi mozna znalesc na stronie Ambasady,CIC i od tego nalezy zaczac aby cos wiecej sie samemu dopytac :)

a i radze tez poczytac rozne fora :)

aguss to jest tylko ,tylko sesja informacyjna :) ile to takich sesji bylo na temat wyjazdu na stale i sa ludzie ze nigdy nie byli na takich sesjach a juz dawno sa w Kanadzie na stale :) masz czas,checi to mozesz jechac :)

Dzieki sly6:) checi to ja mam, niestety nie mam czasu na dojazd do Wawy. Ja sie tylko obawialam, ze osoby ktore sie pofatygowaly beda mialy jakas przewage ( w koncu znalazly czas i wykazaly wieksza inicjatywe)... no ale skoro mowisz ze nie ma to zadnego znaczenia to super, choc patrzac na rosnace zainteresowanie Kanada i czas w jakim rozchodza sie wizy to szanse sa male.

Ps. Przepraszam za brak PL znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...