Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna dyskusja sie wywiazala ; )

Nie chodzi mi o zarobienie kokosow, za ktore postawie chatke jak wroce;p Tylko o odlozenie drobnych pieniedzy (~200$/miesiac). Cala "wyprawa" ma byc punktem w CV, okazja do zdobycia prawdziwych umiejetnosci jezykowych no i przygoda ;) Troszke jednak przeraza wyjechanie samemu w zupelnie obce miejsce, gdzie nic nie jest przygotowane ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cherry widze ze nie czytalas pewnego mojego postu wiec nie bede znow tego samego pisal

Tak mam problemy czasami z przelaniem swoich mysli na zycie codzienne oraz na neta wiec pisze jak pisze,,jak znajdziesz ten post co o sobie napisalem to zrozumiesz dlaczego pisze jak pisze i ze czasami cos nie tak wychodzi,, Ty sie tak urodzilas a ja jestem inny i teraz zazdroszcze Ci tego ze mozesz przelac swoje mysli na neta a ja jestem taki jaki jestem .

Mowisz aby miec cos zaplanowane a jak mialem,bylo prawie wszystko zaplanowane i wiedzialem na co sie porywam ale los tak chcial ze zaraz po przylocie nic nie zostalo z tego co sie pisalo-mowilo wiec co powiesz o tym?

I musialem sobie dac rade sam z tym jak bylem w Kanadzie i jakos dalem rade ale nie udalo mi sie wiele innych spraw

Pytasz sie o miejsca ze podalem aby 3 a mozesz podac inne miasta wieksze od Toronto,Montrealu ze cos sie znajdzie wiecej z kin,teatrow itd

Co do naiwnosci to masz racje,za to zaplacilem duza cene ale uwierz mi ze takich jak ja jest wiele na tym swiecie

I teraz dobrze trafisz to masz dobrze,jak zle trafisz to sam znasz juz odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już przygotowuje się do kompletowania papierów między innymi czekam na paszport biometryczny. Bo lada chwila mogą być informacje o rekrutacji. Jeżeli dostanę się tam na rok to dostanę Work Permit ważny tak że nawet jak wrócę po roku będę mógł tam jechać znów na własną rękę i pozwolenie na prace będzie nadal ważne do końca ważności paszportu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diverse masz takie luki w informacjach ze jesli zamierzasz leciec do Kanady to pamietaj,,nie kazda osoba napotkana tam bedzie jak tutaj-ze Ci ladnie cos poda,uprzejmie a do tego dobrze ...Zapamietaj to dobrze

Nie trzeba miec wyksztalcenia sredniego i moze pokaz mi z IEC w 2012 gdzie o takim czyms pisze

Jest wazne takie pozwolenie ale 1 rok na wlot-w tym czasie musisz wleciec na teren Kanady i po przylocie na granicy dostajesz na 1 rok wazne pozwolenie mozesz byc w Kanadzie ,pracowac,zwiedzac

Moze zacznij od lektury dobrze o IEC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie bo interesowałem sie kiedys tym programem ba nawet bylem w ambasadzie na sesji informacyjnej, z tym że ten program dla tej najszerszej grupy osób gdzie na miejscu sie suzka pracy te 650 miejsc to jest na 12 miesiecy a co pozniej? jakies rolowanie tego? czy wiekszośc tych ludzi wraca? czy moze zostaje jakos? wiecie co pozniej sie dzieje w praktyce..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...