Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

samo przebywanie na tzw wizycie dlugo jest konfliktem z prawem imigracyjnym i dobrze o tym wiedza w Kanadzie i mozesz zadnej wizy nie otrzymac jak wyjdzie ze bylas nielegalnie w USA ..co innego pobyt staly a co innego wiza do pracy,nauki itd

sa takie przypadki ze bedac nielegalnie w USA ktos musial pozegnac sie z Kanada ,chyba ze chodzi o pobyt staly.

Odciskow palcow zrobisz w agencji detektywistycznej i takiej ze na tym sie znaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

samo przebywanie na tzw wizycie dlugo jest konfliktem z prawem imigracyjnym i dobrze o tym wiedza w Kanadzie i mozesz zadnej wizy nie otrzymac jak wyjdzie ze bylas nielegalnie w USA ..co innego pobyt staly a co innego wiza do pracy,nauki itd

sa takie przypadki ze bedac nielegalnie w USA ktos musial pozegnac sie z Kanada ,chyba ze chodzi o pobyt staly.

Odciskow palcow zrobisz w agencji detektywistycznej i takiej ze na tym sie znaja.

Czyli chcesz powiedzieć że w moim przypadku nie mam szans na otrzymanie tej wizy z programu (IEC) a np. Skilled Worker już tak? Czy ktoś będąc w takiej sytuacji otrzymał pozwolenie na pracę z tego programu? Jestem z podkarpacia, czy gdzieś bliżej można zrobić te odciski? No i który formularz wybrać?(w FBI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sklamac ze w USA nigdy nie bylas, wyrobic nowy paszport bez sladow pobytu, papiery wyslac z PL i oczywiscie wkroczyc do Kanady z kazdego innego panstwa, tlyko nie USA ;-) Nie maja szans tego sprawdzic. Ale jezeli w przyszlosci oznacza to ze nie mozesz uzyc jakiegokolwiek doswiadczzenia zawodowego z USA jezeli takowe masz, bo klamstwo wtedy wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mi może napisać czy to jest poważne i wogóle możliwe, czy raczej nie? czy w tej aplikacji na IEC jest jakieś pytanie o wcześniejszy pobyt w innym kraju, w moim przyp. w USA. czy oni sprawdzają takie rzeczy, czy jest szansa że dostanę "czyste" zaświadczenie z FBI czy to już pewne że wlepią mi adnotację o przestępstwie imigracyjnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dlatego jest pytanie i koniecznosc dostarczenia zaswiadczenia bo oni wgladu do akt obcengo panstwa nie maja, oczywiscie jest tez deklaracja ze wszystko jest zgodnie z prawda bla bla bla bo jak nie to za klamstwo droga na przyszlosc zamknieta.

Ja tak zrobilem - w dupie mam szczerze na rok sie bawic i dostarczac im zaswiadczenia z 5 krajow w ktorych ostatnio mieszkalem i nikt nic nie znalazl

Tylko ze ja nigdy nie planowalem byc w Kanadzie ponad ten rok wiec mi to ogolnie zwisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie przestepstwo imigracyjne nie jest wymieniane w FBI ale nie mozesz tez sie chwalic jaki byl pobyt w USA...masz to szczescie ze nie wysyla sie paszportow a jedynie skan -xero

ale jak napisal Uga ze nie napiszesz czegos,kiedys cos napiszesz i wyjdzie klamstwo a to beedzie dla Ciebie zle ..

I tak to w skrocie wielkim wyglada ,teraz sama podejmij decyzje co dalej masz robic

nikt tez Ci nie da gwarancji co dany urzednik bedzie chcial sprawdzic,zobaczyc..Moze nic i przejdzie takie cos a moze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Od dłuższego czasu jestem zainteresowana wyjazdem na rok do Kanady. Skończyłam studia, od pól roku pracuję i chcę jechać tylko i wyłącznie żeby rozwinąć swoje umiejętności. W pracy używam j.angielskiego (mój poziom to C1). Nie interesuje mnie praca w barze, kurortach itp.

Czy jest szansa żeby zdobyć "normalną" pracę? Wszyscy tu piszą o wakacyjnych wyjazdach, lub o pracy w usługach.

Nie chce w Kanadzie zostawać, nie chce zarobić góry pieniędzy i wrócić. Chce się rozwijać. Czy może mi ktoś powiedzieć czy jest to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...