Skocz do zawartości

International Experience Canada Na Rok 2013


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hej,

Mam pytanie odnośnie International Experience Canada (interesuje mnie ta kategoria w której nie potrzebuje danych pracodawcy) czy jeżeli ktoś z was juz był to załatwiał to wszystko sam czy korzystał z pomocy jakiś pośredników? w październiku planuje wyjazd na rok, ponieważ mam tam rodzine także nie będzie tak trudno. Znalazłam pośrednika... nawet z nimi rozmawiałam i za to że zajmą sie moją sprawą chcą ponad 600$ więc sie tak zastanawiam czy warto? Bo w sumie nie wiem od czego mam zacząć, i nczy można samemu to wszystko ogarnąć?

z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz o tym ze od stycznia 2013 beda nowe zasady i przyjmowania wnioskow?

kolejna sprawa jak umiesz jezyk,obsluge komputera,,jesli choc troche znasz to sobie poradzisz

sa ludzie z podstawa znajomoscia jezyka i sami wszystko zalatwiaja i dostaja takie pozwolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambasada w Czechach już ogłosiła IEC na rok 2013.

http://www.canadainternational.gc.ca/czech-tcheque/experience_canada_experience/index.aspx?view=d

Nasza jeszcze nie. Napisane jest na stronie czeskiej ambasady, że poza zwiększeniem liczny miejsc do 1150 mają "new requirements" ale nigdzie nie mogę ich znaleźć. Ktoś ma może jakieś informacje na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...