Skocz do zawartości

Sponsorowanie Przez Pracodawce


mery124

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialabym sie poradzic w pewnej sprawie. Jestem z narzeczonym w USA na wizie turystycznej. Przyjezdzamy co roku, ani razu nie przedluzylismy swojego pobytu.

Obecnie narzeczony dostal propozycje sponsorowania przez pracodawce. Wiemy ze trwa to wiele lat, dlatego nie chcemy przesiedziec naszych wiz turystycznych, tylko wrocic jeszcze w tym roku do Polski. Czy pracodawca moze zlozyc wniosek o sponsorowanie juz teraz i sprawa bedzie sie toczyc mimo iz bedziemy w Polsce? Czy w przypadku gdy wezmiemy slub ja automatycznie moge otrzymac zielona karte?

Bardzo dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Nie chcę być zbyt dociekliwy ale bardzo mnie interesuje możliwość emigracji przez sponsorującego pracodawcę dlatego wyłapuje wszystkie tematy z tym związane.

Jeżeli to nie problem, napisz proszę jak do tego doszło że pracodawca zaproponował sponsoring. Jaka to jest branża chociaż, i czy chłopak jest jakimś wybitnym specjalista w swej dziedzinie ?

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sponsosorwanie bedzie na GC. Pracodawca w poprzednich latach sponsorowal juz w ten sposob 3 swoich pracownikow, wiec adwokat wydaje sie być jak najbardziej ok.

Pracodawca jest naszym dobrym znajomym, zaproponował to abyśmy zostali tu na stałe.Jest to branża budowlana, ale narzeczony nie jest w tej dziedzinie specjalista. Posiada co prawda magistra ale z całkiem innej dziedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, dzieki za odpowiedź. To co innego jeżeli sponsorem jest osoba zaufana.. wiemy na czym stoimy... Proszę daj więcej informacji na ten temat w necie jesteśmy w miare anonimowi wiec Ci to nie zaszkodzi a innym być może pomoże :) Też mialbym osobę u USA z branży budowlanej. Czym dokladnie zjamuje się Twoj chłopak w tej budowlance ? Ja byłbym gotow się przebranżowić jezeli dałoby to efekt w postaci możliwosci emigracji do USA.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...