Skocz do zawartości

Pytanie O Wizę Oraz Możliwość Przylotu Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Dostałem wizę w czerwcu 2009 roku ważną do 2019 roku, w tym roku chciałbym lecieć do Stanów Zjednoczonych po raz pierwszy od otrzymania wizy w 2009 roku. Jest to VISA R, Type/Class B1/B2, Entries M. Moje pytanie jest takie, czy nie ma żadnego problemu i czy nie będzie, jeśli od 2009 roku nie byłem w Stanach Zjednoczonych od daty otrzymania wizy i lecę po raz pierwszy? Chciałbym się tylko upewnić czy nic nie zmieniło się.

Liczę na odpowiedź,

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj - u mniej w firmie (a raczej w jej polskim oddziale) standardowo po przyjeciu do pracy kazdy jest kierowany do ambasady po wize a wyjezdza czesto po dluzszym czasie (jak jest bussiness need, wystarczajaco duzo kasy T&L itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że mogą zapytać... prawda jest taka, że mogą zapytać o co tylko chcą. W większości przypadków pytania są bardzo standardowe, ale czasem można zostać zaskoczonym. Mnie np. kilka lat temu zapytano na lotnisku, bodajże w Atlancie, dlaczego ostatni raz byłam w USA 10 lat temu i dlaczego przez te 10 lat od ostatniego pobytu ani razu nie pojawiłam się w Stanach. Prawda była taka, że po rocznym pobycie miałam Stanów serdecznie dość, ale oczywiście wybrnęłam grzecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...