Skocz do zawartości

Czy To Przeszkoda W Otrzymaniu Zielonej Karty ?


karlos23

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie . Może trochę wyleciałem do przodu z tym pytaniem , ale muszę wiedzieć . Jeśli zacznie się loteria GC 2013-14 (chodzi o odebranie karty w 2014) Wezmę w niej udział . Jednak słyszałem , że wylosowane osoby kierowane są na badania lekarskie i niepełnosprawni eliminowani są z walki o GC . Teraz mój przypadek : Mam skrzywienie kręgosłupa , które jest dość widoczne , ale normalnie pracuję , nie mam orzeczenia o niepełnosprawności . Czy w przypadku wylosowania mnie w loterii wizowej (marzyciel ze mnie) będą szansę , że otrzymam wizę imigracyjną ?? Lekarz nie wykluczy mnie z walki o wizę ??

Bardzo proszę o odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , ale się źle wyraziłem . Powiem tak - nie mam skrzywienia kręgosłupa tylko wadę postawy w odcinku piersiowym i słyszałem , że na badaniach do gc wykonywane zdjęcie rtg klatki piersiowej . Czy moja wada postawy mogłaby eliminować mnie z loterii wizowej ? Przypomnę , że normalnie pracuję i wgl. I jest normalnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , ale się źle wyraziłem . Powiem tak - nie mam skrzywienia kręgosłupa tylko wadę postawy w odcinku piersiowym i słyszałem , że na badaniach do gc wykonywane zdjęcie rtg klatki piersiowej . Czy moja wada postawy mogłaby eliminować mnie z loterii wizowej ? Przypomnę , że normalnie pracuję i wgl. I jest normalnie.

Pozdrawiam

Jeśli ww wada nie ogranicz w jakikiolwiek sposób prowadzenia normalnego życia, to nie masz powodu żeby się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy mial cos podobnego,,,dostal GC i polecial i zyje,pracuje w USA

wiec gdzie masz napisane czarno na bialym ze niepelnosprawni sa eliminowani

Moze poczytaj dobrze o tym ,kto,za co moze byc eliminowany a nie ze kazdy ,to jest zbyt ogolne stwierdzenie i ktos zle to odbierze i znow beda posty ,pytania podobne do tych

jest wykaz schorzen-chorob ktore bierze sie pod uwage i taki wykaz masz na stronach www..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady kregosłupa, skrzywioną przegrodę nosowa i tym podobne ma wiekszośc populacji i to nikomu nie przeszkadza w niczym....

Zastanawia mnie jedna rzecz tak a propo, jak losuja tyle tych kart w krajach afrykańskich i okazuje sie że ktos ma HIV( w niektórych krajach spory odsetek populacji ma tego wirusa ) to moze otrzymac GC?

Z jednej strony chyba nie ale z drugiej gdzies cos kiedys slyszalem ze to dyskryminacja i mieli to zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...