Jump to content

Warner Bros Czy Universal?


Santos9

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Nie byłem w żadnym ale Universal Studios to chyba jest całkowicie park rozrywki, z roller coasterami itp, który po prostu jest na terenie wytwórni i jest, że tak powiem hollywood-themed.

Link to comment
Share on other sites

W Universal jest też studio tour, gdzie się przejeżdża przez pozostałościach, czy po samych planach filmowych.

Takich wielkich rollercoasterów tam nie ma, a te, co są, są związane z filmami i tym, co się w nich działo ;) (np. Mumia, Jurassic Park).

Ja byłam właśnie w Universal i nie w Warnerze... Jak chcesz zobaczyć zdjęcia, to zapraszam:

http://www.fan-fiction.za.pl/strona/j22.htm

Link to comment
Share on other sites

Bylam w Universalu w LA. Rollercoasterów tam nie ma, ale jak ktos mial ochote, to mogl sie przejechac takim specjalnym samochodem z doczepionymi wagonikami. Przejezdzalismy przez rozne czesci Universalu, Momentami osoba mowiaca przez mikrofon prosila nas, zebysmy zachowali przez kilka minut cisze, bo akurat cos kreca. MI osobiscie bardzo sie podobalo.

Link to comment
Share on other sites

Warner Bros. to studio filmowe a nie park rozrywki. Universal tak samo. W LA Universal funkcjonuje dla ludzi z zewnątrz w formie parku rozrywki. Natomiast Warner Bros prowadzi wycieczki po swoich halach zdjęciowych, plenerach, dekoracjach i ogólnie po terenie studia. Nie ma tam żadnych rollercoasterow i tym podobnych. A w Madrycie to ja nie wiem jak jest. Dopiero planuję odwiedzić Hiszpanię

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...