Skocz do zawartości

Warner Bros Czy Universal?


Santos9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Warner Bros. to studio filmowe a nie park rozrywki. Universal tak samo. W LA Universal funkcjonuje dla ludzi z zewnątrz w formie parku rozrywki. Natomiast Warner Bros prowadzi wycieczki po swoich halach zdjęciowych, plenerach, dekoracjach i ogólnie po terenie studia. Nie ma tam żadnych rollercoasterow i tym podobnych. A w Madrycie to ja nie wiem jak jest. Dopiero planuję odwiedzić Hiszpanię

Warner Bros. i Universal to studia filmowe, które budują PARKI ROZRYWKI na całym świecie. Ale, autorowi wątku, faktycznie chyba chodziło o zwiedzanie samego studia. Pewnie źle zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Pepsi/Coke, przypomniało mi się (zobaczone gdzieś w czeluściach internetu):

- Can I have a Coke?

- Is Pepsi OK?

- Umm, I don't know - is Monopoly money OK?

Ja zdecydowanie preferuję colę ;)

A wracając do tematu, planowałam pojechać tylko do Universal, nie sprawdziłam wcześniej co oferują w Warner Bros (Joanna dzięki za link), ale po zapoznaniu się ze stroną, nie będę się chyba zastanawiać co wybrać, tylko odwiedzę oba;) Po powrocie dam znać co lepsze wg mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w sumie tez juz sie zastanawiam nad obydwoma... Mimo ze universal ma kolejki z ktorych pewnie nie skorzystam, w srodku wyglada duzo ciekawiej ( z tego co widzialam na youtube) , a warner z kolei bedzie ciekawy dla mojego meza bardziej gdyz sam jest w "tym biznesie" wiec poznanie szczegolowo wszystkiego bedzie dla niego interesujace.

Nina a kiedy jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę 20 września, będę w USA 5 tygodni. Nie wiem dokładnie w który dzień odwiedzę oba te miejsca, ale pewnie niedługo po przylocie, bo będą stosunkowo blisko mojego miejsca pobytu (dalsze wycieczki po tygodniu lub dwóch pewnie), więc postaram się jeszcze wtedy coś na świeżo napisać :)

Stwierdziliśmy, że warto do obu pojechać, bo mimo że tematyka podobna, to w każdym będzie też coś innego. Tym bardziej, że w Warner Bros wstęp jest nieco tańszy niż w podobnych przybytkach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Pepsi/Coke, przypomniało mi się (zobaczone gdzieś w czeluściach internetu):

- Can I have a Coke?

- Is Pepsi OK?

- Umm, I don't know - is Monopoly money OK?

Ja zdecydowanie preferuję colę ;)

A wracając do tematu, planowałam pojechać tylko do Universal, nie sprawdziłam wcześniej co oferują w Warner Bros (Joanna dzięki za link), ale po zapoznaniu się ze stroną, nie będę się chyba zastanawiać co wybrać, tylko odwiedzę oba;) Po powrocie dam znać co lepsze wg mnie:)

skoro jesli chodzi o napoje na bazie kwasu fosforowego, wystepuje na forum duza polaryzacja preferencji

to niech mi bedzie wolno przeformulowac pytanie:

"co wolicie, swieta bozego narodzenia czy swieta wielkiej nocy ?"

Jadę 20 września, będę w USA 5 tygodni. Nie wiem dokładnie w który dzień odwiedzę oba te miejsca, ale pewnie niedługo po przylocie, bo będą stosunkowo blisko mojego miejsca pobytu (dalsze wycieczki po tygodniu lub dwóch pewnie), więc postaram się jeszcze wtedy coś na świeżo napisać :)

Stwierdziliśmy, że warto do obu pojechać, bo mimo że tematyka podobna, to w każdym będzie też coś innego. Tym bardziej, że w Warner Bros wstęp jest nieco tańszy niż w podobnych przybytkach;)

polska musiala sie bardzo zmienic od kwietnia, kiedy bylem tam ostatni raz

skoro polacy maja teraz TAKIE dylematy

nie jestem tylko pewien czy to sa zmiany na lepsze czy na gorsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro jesli chodzi o napoje na bazie kwasu fosforowego, wystepuje na forum duza polaryzacja preferencji

to niech mi bedzie wolno przeformulowac pytanie:

"co wolicie, swieta bozego narodzenia czy swieta wielkiej nocy ?"

Boże Narodzenie:)

polska musiala sie bardzo zmienic od kwietnia, kiedy bylem tam ostatni raz

skoro polacy maja teraz TAKIE dylematy

nie jestem tylko pewien czy to sa zmiany na lepsze czy na gorsze :)

Myślę, że od kwietnia niewiele się zmieniła. Czy ewentualne zmiany są na lepsze czy na gorsze - pewnie zależy, z której strony popatrzeć. I kogo zapytać.

Nie sądzę, aby WSZYSCY Polacy mieli takie dylematy, ale niektórzy jak widać mają, takie i podobne :) Trzeba też rozróżnić dylematy wakacyjne i codziennie, bo na co dzień mam zgoła inne.

@adka - to pewnie się gdzieś będziemy mijać, pośrednio lub bezpośrednio, bo my później też do Arizony m.in.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...