Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

w innym temacie pisałem teorie o tych numerach, to zobaczcie co o tym myslicie - bazowałem na danych z zeszłego roku.

Troche sie dyskusja porozlewała po tematach, może ktoś dałby rade jakoś to ogarnąć, albo umówimy się na jakiś temat luźnych teorii?

Ogólnie nie mam nic przeciwko dyskusji, ale nie lubie jak przychodzi ktoś nowy i wszystkich dookoła poucza w każdym popularnym temacie, jakby to było forum sześcioklasistów. Wiekszość użytkowników jest dorosła i ma jakieś doświadczenia - wielu chcących wyemigrować była wcześniej na W&T i akurat Ci wiedzą jak wyglada życie gdy trzeba zarobić na to i tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak się potwierdza kwalifikacje, w moim przypadku to ukończenie liceum lub ewentualnie studiów. Nie ma żadnej informacji a w FAQ-u jest punkt 1. Potwierdzić kwalifikacje

Pozdrawiam

Dobre pytanie

Też już je zadawałem ale nikt nie udzielił odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Na stronie rządowej USA też nie ma za bardzo sprecyzowanych instrukcji. Na innym portalu piszą że odesłać trzeba tylko dwa formularze, dwa zdjęcia i tę kartkę z kodem kreskowym. Resztę dokumentów w tym właśnie świadectwa itd. bierzemy dopiero na rozmowę. Jest nawet wytłuszczone żeby żadnych "civil documents" nie wysyłać do Kentucky. Więc chyba nie wysyłamy świadectw jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...