Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Witam,


dawno mnie tu nie było, mały update dla zainteresowanych..


Wszelkie wymagane badania, rtg, krew, ogólne zrobiłem w jeden wrześniowy dzień w warszawie. Waryńskiego przy metrze politechnika i Okopowa na Woli.


Krew 18 zł, rtg 70 zł, ogólne 250 zł. Mieszkałem prawie rok na Słowacji więc odwiedzięłm też Ambasadę Słowacji, zaświadczenie o niekaralności 10 euro,


czekam już na nie kilka tygodni:) Zaświadczenie o niekaralności z PL na Czerniakowskiej 50zł. Rozmowę mam w połowie października. Case number między 2000-3000 k. Wszystko zaczyna nabierac tempa. Cała procedura wydaje się coraz mniej skomplikowana, Troche za dużo papierologii. Hmm, chyba została mi tylko rozmowa za jakieś 2 tygodnie:)


pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

dawno mnie tu nie było, mały update dla zainteresowanych..

Wszelkie wymagane badania, rtg, krew, ogólne zrobiłem w jeden wrześniowy dzień w warszawie. Waryńskiego przy metrze politechnika i Okopowa na Woli.

Krew 18 zł, rtg 70 zł, ogólne 250 zł. Mieszkałem prawie rok na Słowacji więc odwiedzięłm też Ambasadę Słowacji, zaświadczenie o niekaralności 10 euro,

czekam już na nie kilka tygodni:) Zaświadczenie o niekaralności z PL na Czerniakowskiej 50zł. Rozmowę mam w połowie października. Case number między 2000-3000 k. Wszystko zaczyna nabierac tempa. Cała procedura wydaje się coraz mniej skomplikowana, Troche za dużo papierologii. Hmm, chyba została mi tylko rozmowa za jakieś 2 tygodnie:)

pozdrawiam

Slowik1 kiedy ty masz te rozmowę? Napisz nam o niej coś wiecej. Czekamy tu na informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach, zdam relacje.

Pytanie, czy musze zrobic nowe zdjecie przed wizyta w ambasadzie?

Zdjecia maja być nie starsze niż 6-mcy. Ale tak na wszelki wypadek dobrze mieć jakies "swieze" w przypadku gdy urzędnik konsularny zazada aktualnych, nie będziesz musial biegac po miescie robic na szybko i ich donosić. Podejrzewam ze koszt to nie więcej niż 30 PLN (można tez samemu zrobić jak masz drukarke foto :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...