Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak wiem że loteria się już skończyła.Wszystkim bardzo dziękuję za odpowiedz. Pomijając moją sprawę to nie wiem czy na forum już była taka informacja ale w loterii DV 20014 obniżyli ilość wiz z 55.000 na 50.000 sztuk.

Skąd takie informacje? 5000 sztuk z puli 55000 było zawsze(z tego co wiem to jest dalej) przeznaczonych dla programu NACARA .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dziś dzwoniłem do ambasady usa w warszawie i Pani udzieliła mi wyczerpującej odpowiedzi. Jeśli chodzi o 12 lat nauki to się tylko tyczy do odpowiednika średniego wykształcenia, czyli jak ktoś nie ma średniego wykształcenia to musi mieć pełnego wykształcenia minimum 12 lat np. 6 lat szkoły podstawowej + 3 lata gimnazjum + 3 lata szkoły zawodowej o kierunku który jest na liście zawodów. Jeśli ktoś ma ukończoną szkołę średnią ale nie ma 12 lat nauki w sumie to nic nie szkodzi dlatego bo nie w wszystkich krajach jest 3 letnie nauczanie szkół średnich. Tak jest w Finlandii. Ja skończyłem technikum zawodowe dla dorosłych które trwało 2 lata i 5 miesięcy i w sumie mam 11 lat i 5 miesięcy nauki i kwalifikuję się do loterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję pomocy. Mam CN 51XXX. Doczytałem na forum że muszę zarejestrować się na stronie https://cgifederal.secure.force.com/aby podać adres siedziby TNT.

Zarejestrowałem się i rozumiem że mam wypełnić wszystkie pola typu numer paszportu itd.

Trzeba kliknąć "wybór adresu dokumentów" -> wiza imigracyjna-> spotkania wyznaczone przez NVC ->Proszę wybrać kategorię wizową:

Którą mam wybrać? Czy ja to dobrze robię? Czy coś namieszałem?

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...