Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv-2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 820
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

witam mam pytanie odnosnie dv 2014 jak insormuja o rozmowie w kosulacie i do kiedy taka informacja moze dojsc? pozdrawiam

na 4 do 6 tygodni przed rozmowa dostajesz e-mail na adres podany podczas rejestracji o zmianie statusu, tam gdzie sprawdzałaś czy wygrałaś czy nie, po za tym jest publikowana lista numerów wraz z datami rozmow miedzy innymi na stronie ambasady w której masz rozmowę. sprawdzaj skrzynke spam tam często ląduja wiadomości z KCC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto tez wspomniec, ze zaleca sie takze zagladanie do spamu, bo bywalo tak, ze email od KCC tam wlasnie ladowal. poza tym, gdy na podstawie visa bulletin wiesz juz, w jakim miesiacu bedzie twoj interview i mimo uplywu czasu nie otrzymalas maila z KCC to warto sprawdzic strone, na ktorej dowiedzialas sie o wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów. Mam do was prośbę. Mieszkam w Finlandii i tu ukończyłem szkołę. Według prawa fińskiego ukończyłem wyższą szkołę zawodową dla dorosłych która jest połączona z 3 letnim stażem pracy i tu mam problem bo nie wiem jak to się ma do amerykańskiego wykształcenia? Czy to kwalifikuje się jako szkoła średnia czy jako szkoła zawodowa? Gdzie mogę się tego dowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne ci jest co najwyżej szkoła średnia, a taką chyba skończyłeś, prawda? Skoro skończyłeś "wyższą"

Tak tylko że skończyłem wyższą szkołę zawodową, to nie są studia bo w Finlandii stopnie wykształcenia są inne niż w Polsce czy USA i dlatego nie wiem pod co to podpisać czy pod średnie wykształcenie czy pod zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po podstawówce od razu poszedłeś do tej szkoły zawodowej?

Ile lat w sumie się uczyłeś?

W Polsce ukończyłem szkołę podstawową i gimnazjum i po gimnazjum poszedłem do szkoły w Finlandii która trwała 2 lata i 5 miesięcy. Już dzwoniłem do tłumaczki i ona mi udzieliła informacje że w finlandii nie ma szkoły zawodowej tylko po gimnazjum jest liceum 1 i 2 stopnia lub technikum zawodowe i moja szkoła w usa to Secondary Education czyli High School no degree.

Moje kolejne pytanie to czy jak ukończyłem takie szkoły to kwalifikuję się do loterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...