Jump to content

Zielona Karta-Pytania


ezeim

Recommended Posts

Witam, może mi ktoś udzielić informacji jak to jest z zieloną karta? Z tego co przeczytałam w przypadku wylosowania ma się później rozmowe z konsulem.W jakim celu? Czy może on podjąc decyzje o jej nie wydaniu?? (oczywiscie w syt.gdy ktos nigdy nie był karany i nie przebywał w USA nielegalnie bądź nigdy tam nie był).

Link to comment
Share on other sites

Jak to jest z zieloną kartą... Zachęcam do przeczytania naszego działu Zielona karta i zobaczysz, jak to jest.

Np. tematu: Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi

Rozmowa z konsulem to jedno z ostatnich ogniw w tym procesie. Przedtem trzeba jeszcze skompletować różne dokumenty i wnieść opłaty. Konsul może nie wydać wizy imigracyjnej. Pewnie zdarza się to bardzo rzadko, bo przed wezwaniem na rozmowę aplikanci są gruntownie sprawdzani, ale może się zdarzyć.

Link to comment
Share on other sites

Wow jest tam taki natłok informacji,ze az w glowie mi zaszumiało ;) Moge prosic w skrócie o info czemu kazdy ma jakis numer i czemu wszyscy pisza ,ze czym nizszy tym lepiej? Losuja większą liczbę osób niż jest kart do rozdania w razie gdyby jedni nie spełnili warunków?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie dlatego poleciłam Ci dział zielona karta, bo tam jest wszystko wyjaśnione i nie zadawałabyś takich pytań, a sama byś się świetnie wyedukowała w tym temacie.

Tak, zasady losowania są takie, że losują około dwa razy więcej osób, niż mają do rozdania zielonych kart.

Czym numer niższy tym wyższa szansa, że nie zabraknie dla nas zielonej karty.

Link to comment
Share on other sites

ezeim jesli ma tak zaszkodzic w dostaniu wizy turystycznej to kolo 200 tys osob z Polski moze zapomniec o wizie turystycznej ;)

A nawet osoby majace juz GC kiedys dostaja wize turystyczna...

Nie ma prostego i latwego przelozenia ze jak brales udzial w loterii to wizy nie dostaniesz turytsycznej,radze poczytac linka co podalem w j.angielskim ..tam to ladnie wyjasnione,ze moze miec ale nie musi,,i tak to nalezy rozumiec :)

Konsul pod czas rozmowy musi zobaczyc czy sobie dasze rade,czy przedstawione dokumenty sa pradziwe i czy mowisz prawde ..czasami po takiej rozmowie widac co jest grane

KCC tak gruntownie nie sprawdza pewnych spraw jak kto Joanna napisala..Ale Konsul moze cos wylapac ,zobaczyc i podjac decyzje

To samo urzednik na granicy ,,tak jest na stronie rzadowej napisane ze urzednik podejmuje tez decyzje czy Cie wpuscic..jak narazie nie bylo przypadku aby kogos nie wpuscili jak ma taka wize ale moze tak byc .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...