Skocz do zawartości

Dlaczego Chcecie Wyjechać Z Pl?


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

latwo sie pisze ze ma sie znajomych,Corka wyjdzie za maz a jak nie wyjdzie ;) i znajdzie inna droge.nie kazda dziewczyna-kobieta mysli o slubie ;)

dlatego napisalem ze nalezy cos o sobie tez myslec a nie co moze byc z Corka-moze byc lecz nie musi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

latwo sie pisze ze ma sie znajomych,Corka wyjdzie za maz a jak nie wyjdzie ;) i znajdzie inna droge.nie kazda dziewczyna-kobieta mysli o slubie ;)

dlatego napisalem ze nalezy cos o sobie tez myslec a nie co moze byc z Corka-moze byc lecz nie musi ;)

Wiem, że nie musi, to też podkreślałam już, że ma też taką opcję, a nie tylko ;)

I to nie jest tak, że łatwo się pisze, bo jak pisałam sama mam dość długą historię związaną z chęcią życia tam i pokładam już nadzieję w różnych opcjach, nawet w takich, które wydają się niemożliwe. Ale i tak uważam, że wiara góry przenosi :D w końcu wierzyć nie zaszkodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda ze wiara czyni cuda - ja wierzyłam do końca ze młoda dostanie sie do tej szkoły, mimo ze high school counselor mówiła ze szans praktycznie nie ma bo 11 000 zgłoszeń a miejsc mało i z punktów tez nie wychodziło - a jednak poszła na przesłuchania i sie dostała - ja cały czas wierzyłam ze ma szanse. I tak samo wierze ze kiedyś zamieszkan w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest takiego w USA, ze az tak bardzo chcesz tam zamieszkac?

cała moja rodzina, która mi jeszcze została - wystarczy? Wystarczająco dużo tam przebywałam, również kiedyś jakiś czas mieszkałam, więc nie jest to tak, że mam jakieś dziwne wyobrażenie o Stanach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragony, jesli ja bylbym w Twojej sytuacji (czyli cala rodzina, a zwlaszcza corka w Usa) i nic by mnie w Polsce nie trzymalo, to napewno nie zastanawialbym sie dlugo i wyjechabym do stanow, nawet jesli wiazaloby sie to pozniej z pozostaniem na "czarno".

Zycie jest tylko jedno, wiec szkoda je marnowac,jesli jest sie pewnym co do tego czego chce sie od zycia.

Stewardessy to zazwyczaj bardzo mile, sympatyczne i atrakcyjne kobiety,wiec napewno z czasem bys poznala jakiegos rezydenta lub obywatela ;)

Powodzenia

God Bless You

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to sa wazniejsze i lepsze powody do wyjazdu a reszta widze ze sie nie liczy ;)

kazdy powod jest dobry i wazny ,jedynie nie mozna spotkac osoby ktora by to potwierdzila,powiedziala ok ale z 2 strony po co ktos taki jak wiem ja ze to jest moj piorytet :)

dla Ciebie jest praca,a dla mnie ktos bliski :)

ps podobne mam zycie do Dragony ale czy to znaczy ze teraz ktos mi powie ze moje sprawy z wyjazdem sa tak samo wazne?i istotne a no nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...