Skocz do zawartości

Dlaczego Chcecie Wyjechać Z Pl?


Gość Violonczela

Rekomendowane odpowiedzi

pinang po Twoim poscie wnioskuje ze jestes jeszcze bardzo mlody

mafia pinokia,jeszcze Ci pokaze co to znaczy zyc w po-papranym swiecie

i jak na zawołanie mam przykład dokładnie tego o czym mówiłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeżeli ja udzielając się w dyskusji nikogo nie obrażam, to mam prawo oczekiwać tego samego

Cardigan to jak wrescie mamy czegos oczekiwac od ludzi czy tez nie ;) jak widac nalezy-powinno sie oczekiwac ale i tak bywa z tym roznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy szacunek to tak samo pomoc czy tez cos wiekszego?

wiec po co pomagac jesli to nie jest wymagane od 2 osoby?po co cos robic jak sie wie ze nic sie nie dostanie/.a jednak sie pomaga wiedzac ze nic z tego nie bedzie

a moze niech ta pomoc do mnie od danej osoby nie wraca ale niech sie zjawi od kogos innego ale gdzie taka osobe znalesc?pokazesz mi ?wskazesz czy tez mam zyc tym zyciem jakim zyje i czekac na tzw cud,bo ja tak to widze,jako cud a nie ze tak powinno byc i nalezy sobie pomagac na ile to mozliwe :)

jak to nie obowiazek to po co ktos pisze na forum?pyta sie? jak wie ze nie dostanie odpowiedzi ,bo nie obowiazek jest

a jednak ludzie pisza,dziela sie,pomagaja sobie a wiec ..ktos ich zmusza

pewnie ze nie ale wiedza moze to ze moze ktos mi pomogl to ja pomoge,komus pomoge to ktos mi pomoze itd ;)

Ty sama pytasz sie i chyba nie oczekujesz pomocy ale jak dostajesz ta pomoc to jak sie robi cieplo na sercu,duszy,prawda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly6 ja naprawdę myślę że za bardzo czekasz na te pomoc od innych - nie oczekuj jej. Jak sie ktoś pojawi kto pomoże to super, ale nie oczekuj na to.

Jak mam ochote pomóc, ktos mnie przekona do siebie na tyle że chcę pomóc to pomogę - jesli nie przekona mnie swoja osobą, lub zwyczajnie w danym momencie nie mam ochoty pomagac lub mam cos innego na głowie to nie pomogę - to nie jest obowiązek. Milo jak ktos pomaga ale nie jest to coś czego powinno sie wymagać.

Szacunek nie jest tożsamy z pomocą. Szacunek należy się każdej istocie ludzkiej, ale to nie znaczy że każdej osobie jesteśm zmuszeni pomagać. Każdy ma swoje życie i problemy - chce to jeszcze pomaga innym a nie chce to nie pomaga i tez dobrze - kazdy ma taki wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze albo zle pisze lub tez Ty nie czytasz uwaznie ;)

nie oczekuje zadnej pomocy ,juz dawno o tym wiem i zdaje sobie z tego sprawe,a ze pisze to inna sprawa

Bo chce poznac co kto mysli,moze ja sie czegos dowiem,naucze-poznam a jak kto poznac bez pewnego pisania ,po tzw bandzie ze tak powiem ;)

w wielu sprawach sie mozemy zgodzic,mamy inne zdanie ale to nie oznacza ze mam Cie oszukiwac

tak mam prawo do nie pomagania ale czy mam prawo Cie oszukiwac,oklamywac a do tego robic z Ciebie glupka tylko dlatego ze nie masz pewnych spraw,a no nie a jednak sa takie osoby i to jest dla mnie dziwne,smutne :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...