Skocz do zawartości

Na Jak Wize Probowac


loi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie bylam razem z mezem w usa na wizie J1 niestety przesiedzielismy ja urodzilam tam 2 dzieci,ktore oczywiscie sa obywatelami .Wrocilismy do kraju jednak nie wyobrazamy sobie zycia w Pl chcielibysmy wrocic do Usa.Moje pytanie brzmi o jaka wize byloby w naszym przypadku najlepiej ubiegac sie?Zdajemy sobie sprawe ze jest duze prawdopodobienstwo odmowy ale na pewno bedziemy probowac..dodam ze pracowalam tam jako niania i ta sama rodzina jest w stanie mnie

sponsorowac o ile to mozliwe?Bede wdzieczna za kazda odp

loi1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie macie zakazu wjazdu to juz od Konsula i urzednika na lotnisku zalezy czy Was wpuszcza ,wydadza wize nie imigracyjna co nie bedzie takie proste

co innego wiza na pobyt staly ,jak np loteria wizowa.

ale nie moze wyjsc ze pracowaliscie tam nielegalnie,wtedy i wiza na pobyt staly nic Wam nie da i mozecie miec zakaz wjazdu na teren USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napisalem - na zadna. O jakiej konkretnie wizie myslisz ? Zrob research - nie ma wiz takich zeby sobie wyjechac ot tak.

Jezeli chodzi o permanentna emigracje to mozliwosci sa trzy - rodzina (natychmiast to malzenstwo z obywatelem), sponsorowanie przez pracodawce lub loteria wizowa. Innych wiz jest sporo - caly alfabet - pracownicze (trzeba miec pracodawce), studenckie i cala masa innych wydawanych w konkretnym celu dla osob ktore sie kwalifikuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeszcze dzieci - obywatele USA mogą sponsorować rodziców na zieloną kartę .Oczywiście po ukończeniu 21 lat.

Tak jak kzielu napisał ,nie ma szans na żadną wizę .Po wylosowaniu GC w loterii wizowej też będą problemy .Przesiedzenie jakiejkolwiek wizy skutecznie utrudnia otrzymanie wizy imigracyjnej. Jak wytłumaczysz konsulowi ,że mając dwoje dzieci na utrzymaniu przez cały okres pobytu w USA razem z mężem nie pracowaliście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...