Skocz do zawartości

Rozliczanie Konsula Z Jego Pracy [Z Dawania Promes Wizowych]


Rekomendowane odpowiedzi

a ja Ci odpowiedzialem na Twoje pisanie ze ktos posiedzial o 1 dzien dluzej niz pozwalalo to pozwolenie

co do reszty pytan to jak posiedzisz troche na necie to zobaczysz kto oplaca Konsulow ,gdzie sa zatrudnieni,

juz Ci odpowiedzialem wczesniej ze jak ktos zle zrobi to co ma Konsul za to odpowiadac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest z urzędnikami czy ktos ich z czego kolwiek rozlicza...ale powiem ci jak u mnie w było u mnie w banku z underwriterami czyli ludzmi co decydowali czy dac jakiejs osobie kredyt konsumpcyjny , w miare niski kilka tys zł nie hipoteczny...

były jakies statystyki i jak zespół miescił sie w statystykach to było ok, jak twoich złych kredytów-nie spłacanych było więcej niz np innych którzy wydawali zgode tzn że cos jest z toba nie tak i miałes rozmowe i analizowanie tych złych kredytów...znaczyło ze gdzies popełniasz po prostu błąd

myśle że podobnie jest z urzednikami w ambasadzie jak jeden bedzie odbiegał od innych to wezmą go na tapetę bo to bedzie dowód że coś inaczej ocenia ryzyko niż inni...

jak cały zespół sie pogorszy to zakładam ze moga dostać albo ochrzan albo polecenie ze wiecej osób zostaje w związku z czymś tam i trzeba zaostrzyc kryteria spojrzeć na cos tam....

Ale tak jak pisał sly nie sądze że kazdy jest z każdego overstaya rozliczany....urzędnik to nie wrózbita maciej ;)

z drugiej strony moze zdarzyc sie tak że urzednik ma same idealne osoby które lataja do usa regularnie np i sa czysci jak łza i nagle przyjdzie jakiś swierzak co zdał na studia dobrze sie uczy chce ciocie odwiedzic a urzednik dzisiaj nikomu nie odmówił i padnie na niego...żeby statystycznie sie zgadzało

chociaz jak to wygląda od kuchni chyba sie nie dowiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...