Skocz do zawartości

Media W Polsce A Usa


mikun

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos za nim nie przepadam. A jak Wy uwazacie?

Maciej Sthur stworzyl idealna parodie :)

Ja uwazam, ze w USA poziom niektorych kanalow i programow jest nizszy niz w Polsce. Programy sa doslownie o wszystkim i o niczym. Z historii, ktora trwa 10 sekund mozna stworzyc opowiesc na dlugie minuty. Komentarze przypominaja mi taki program o piratach drogowych z Polski "Uwaga Pirat" czy jakos tak. Zawsze mialem problem obejrzec ten program z dzwiekiem, bo komentarze lektora byly delikatnie mowiac zenujace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do maxa kolonko,kolonki nic nie mam. W wywiwadzie z linka troche racji ma. Co do polskich mediow: polskie media zawalone sa politycznym syfem, pokazuja bicie o stołki politykow. Codziennie widac w tv te same twarze. Człowiek aż jest znudzony tym dziadostwem. Kolonko potrafił wkrecić człowieka w historyjke, że siedzialo i się sluchalo....co bedzie dalej, co bedzie nastepne.

link do stuhra

http://www.youtube.com/watch?v=QYeh0E2wbjg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanem maxa kolonko nie bylem i nie wiem jak obecnie wygladaja media w USa ale ma racje ze w Polsce to sie straszne bagno zrobilo jesli chodzi o media, czerpiemy z innych kultur sam syf niestety...

juz nawet filmów nie ma w TV tylko same tance na lodzie spiewy itd juz od dawna nie ogladam tv w polsce i lepiej sie czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanem maxa kolonko nie bylem i nie wiem jak obecnie wygladaja media w USa ale ma racje ze w Polsce to sie straszne bagno zrobilo jesli chodzi o media, czerpiemy z innych kultur sam syf niestety...

juz nawet filmów nie ma w TV tylko same tance na lodzie spiewy itd juz od dawna nie ogladam tv w polsce i lepiej sie czuje

no nawet klan, na wspólnej, m jak miłość, pierwsza miłość też się popsuły...., nie ma co oglądać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bo tak to jest, jak się polscy wydawcy zapatrzą w obce wzorce i oby bez inwestycji i ryzyka zarobić. Sprzedaje się - to jedziemy 555 wersję tańca z chochołami albo M jak Marskość - bo to zaczyna ten serial przypominać. Przykro to powiedzieć - ale w żadnej telewizji, nawet TVP nie ma polskich programów. Wszystko co ostatnio podają - wszystko jest jakąś tam licencją.

Jeśli zaś chodzi o wieści z polityki - szkoda słów. Oglądając to czuję się jakby człowiek oglądał walki dzikich zwierząt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max Kolonko przeżywa chyba jakiś kryzys ostatnio. Sprawdźcie sobie ile on artykułów napisał dla tego "opniotwórczego Huffington post" :) Będziecie zaskoczeni.

Jego artykuły tryskają frustracją. Ja tego nie kupuje choć szanuję go za to co robił w przeszłości. Zawsze lubiłem oglądać jego reportarze dla Panoramy.

Napewno Max Kolonko ma rację z tym, że Polskie media potrafią katować odbiorcę tym samym tematem w nieszkończonośc. Przykłady: katastrofa smoleńska, matka Madzi i cała ta historyjka. Do tego dorzućmy jeszcze humory prezesa PiS i mieszankę mamy wybuchową.

W Stanach zauważyłem że dziennikarze grają kozaków tylko przed mało znaczącymi pionkami ze świata polityki. Tym najważniejszym boją się zadać niewygodne pytanie. Przykład z ostatnich tygodni: media były pełne wywiadów z Obamą i Romneyem ale jakoś nikt w czasie kampanii nie zapytał nikogo o stanowisko w sprawie rozwiązania tzw. "fiscal cliff". Teraz jest wielki szok - ludzie patrzcie - fiscal cliff się zbliża..... tak? a tydzień temu się oddalał? Farsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...