Skocz do zawartości

Przesiedzenie Zielonej Karty W Polsce


anabell

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić jesli sie planuje przesiedzenie zielonej karty w Polsce . Dziwnie to brzmi ale moja babcia jest chora i będę musiała zostać w Polsce dłużej. Nie mam moliwosci przylotu do stanów w międzyczasie. Czy jakoś można to zgłosić do ambasady czy immigration? Co zrobić by zielona karta nie przepadła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić jesli sie planuje przesiedzenie zielonej karty w Polsce . Dziwnie to brzmi ale moja babcia jest chora i będę musiała zostać w Polsce dłużej. Nie mam moliwosci przylotu do stanów w międzyczasie. Czy jakoś można to zgłosić do ambasady czy immigration? Co zrobić by zielona karta nie przepadła?

Wystapic o re-entry permit, ewentualnie zaplanowac wszystko tak zebys mogla udowodnic domicile w US i w momencie powrotu wystapic o SB-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przesiedze dluzej niz pol roku to mnie po prostu nie wpuszcza , tak?nawet jak wytlumacze ze nie mogłam wrócić wcześniej nie z mojej winy? To SB 1 wysyłam z polski? Czy dla ambasady taki powód jak babcia jest wystarczający?

Mysle, ze w pierwszym poscie powinnas napisac co rozumiesz przez "przesiedzenie zielonej karty".

Jesli mowimy o 8-10 miesiacach jednorazowo to nie jest to problemem i nikt cie z tego powodu nie bedzie szykanowal.

"Bialy paszport" moze byc potrzebny jesli planujesz pozostac w Polsce do 2 lat. SB1 to wogole inna bajka.

Mysle, ze powinnas troche wiecej poczytac forum i zorientowac sie jakie masz opcje. Czytalas wogole kiedy SB1 ma zastosowanie?

milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...