Skocz do zawartości

Wiza - Pierwsze Spotkanie Z Chłopakiem


Rekomendowane odpowiedzi

cała rodzina, mam nadzieję. :) Chłopak by zbankrutował jeśli miałby mi zasponsorować całą podróż i jeszcze mnie utrzymywać przez miesiąc, więc za bilety raczej ja zapłacę, a raczej moja rodzina, która mam nadzieje mi pomoże. Z resztą to był mój pomysł :)

A co do dojrzałości to myslę, że jak na swój wiek jestem dojrzała, w porównaniu do osób, które znam i są w moim wieku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie straszcie dziewczyny hahah wg mnie ma bardzo duze szanse na dostanie wizy , na dodatek jej wiek nie ma nic do tego czy dostanie wizę czy nie , a tym bardziej , czy jej sie uda w związku czy nie . jeśli dobrze pamietam jeszcze kilkanascie / kilkadziesiąt lat temu w polsce ludzie brali śluby w wieku 20 lat i część z tych osob to są wasi rodzice więc chyba im sie udało w miłosci :) niech spróbuje - z chłopakiem i niech spróbuje z wizą - i jedno i drugie to fajne doświadczenie życiowe , będzie bogatsza o jakięs tam przeżycia niezależnie od końcowego efektu tych działań . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaka tutaj jest krytyka>jesli uwazasz ze zagranica beda ludzie inaczej mowic to sie mozesz nie zle przejechac,,zawsze spotykalem czy to Polakow czy tez inne Narodowosci ze ktos cos tam dodal od siebie :) i pamietaj o tym ..

Nikt tutaj nie chce niczego na sile robic,wmawiac Ci czegos czy tez abys zmieniala plan,jedynie pokazuje Ci co moze byc a to jest duzaa roznica

pomiedzy krytyka a mowieniem od tzw serca i z dobrego serca

oczywiscie zrobisz jak uwazasz ,to Twoja sprawa,zycie ,,,

przykro mi to stwierdzic ale twoje wypowiedzi rutynowo pomijam czytajac dany watek i mysle, ze nie jestem tu wyjatkiem :)

po prostu nie mam cierpliwosci najpierw "rozgryzac" strony jezykowej twoich postow zas pozniej jeszcze strony "merytorycznej"

czy na codzien rowniez "w mowieniu" wyrazasz sie tak enigmatycznie ?

edit : hehehe....sly6 pewnie teraz spi, dlatego mnie nie wykasowuje ani nie daje "punktow ostrzezen" za przeklinanie

sleep on, buddy boy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro mi to stwierdzic ale twoje wypowiedzi rutynowo pomijam czytajac dany watek i mysle, ze nie jestem tu wyjatkiem :)

po prostu nie mam cierpliwosci najpierw "rozgryzac" strony jezykowej twoich postow zas pozniej jeszcze strony "merytorycznej"

czy na codzien rowniez "w mowieniu" wyrazasz sie tak enigmatycznie ?

edit : hehehe....sly6 pewnie teraz spi, dlatego mnie nie wykasowuje ani nie daje "punktow ostrzezen" za przeklinanie

sleep on, buddy boy

Bardzo mi przykro, ale musze sie podpisac pod tym postem. Kiedys czytalam, ale poddalam sie i teraz omijam. Nie mam po prostu czasu czytac tych samych wypowiedzi po pare razy, aby cos zrozumiec. Myslalam, ze to tylko ja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, ja traktuję to forum jako mozliwość wypowiadania się pisemnie po polsku, bo poza sporadycznymi mailami do rodziny/znajomych w Polsce, nie mam okazji pisać w tym języku. 99% czasu używam angielskiego, i zapewne dotyczy to dużej częściu forumowiczów (przynajmniej tych siedzących po zachodniej części sadzawki). Nie wiem, czy bym nadal tak często to forum odwiedzała jak zostałoby przekształcone na English Only...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc, ja traktuję to forum jako mozliwość wypowiadania się pisemnie po polsku, bo poza sporadycznymi mailami do rodziny/znajomych w Polsce, nie mam okazji pisać w tym języku. 99% czasu używam angielskiego, i zapewne dotyczy to dużej częściu forumowiczów (przynajmniej tych siedzących po zachodniej części sadzawki). Nie wiem, czy bym nadal tak często to forum odwiedzała jak zostałoby przekształcone na English Only...

Mysle, ze propozycja przejcia na angielski byla takim zartem. Moze sie myle, ale wiekszosc ludzi na tym forum pisze z Polski. Nie znaczy to, ze nie potrafia sie oni poslugiwac angielskim, to juz inne czasy jak kiedys. Dla mnie rowniez to forum jest chyba jedynym miejscem, gdzie moge sobie popisac po polsku. Ogladam polska TV przez internet, naleze do polskiej biblioteki, ale to nie to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...