Skocz do zawartości

Wiza - Pierwsze Spotkanie Z Chłopakiem


Rekomendowane odpowiedzi

co masz na mysli z tym macem? Chcę studiowac albo amerykanistykę albo anglistykę (to samo z wyjatkiem pojedynczych wyrażeń). Chcę to studiować ponieważ mnie to interesuje i nie mam najmniejszych problemów z nauką języków. Myslałam nawet o studiach w Stanach ale troche za droga ta 'impreza' by była, wiec zostaje mi Polska. A poza tym nie jest wykluczone, że Stany będą częścią mojego zycia. Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy inaczej, nie che studiować czegoś, czego w ogóle nie lubie i nawet mnie nie interesuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale jaka tutaj jest krytyka>jesli uwazasz ze zagranica beda ludzie inaczej mowic to sie mozesz nie zle przejechac,,zawsze spotykalem czy to Polakow czy tez inne Narodowosci ze ktos cos tam dodal od siebie :) i pamietaj o tym ..

Nikt tutaj nie chce niczego na sile robic,wmawiac Ci czegos czy tez abys zmieniala plan,jedynie pokazuje Ci co moze byc a to jest duzaa roznica

pomiedzy krytyka a mowieniem od tzw serca i z dobrego serca

oczywiscie zrobisz jak uwazasz ,to Twoja sprawa,zycie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paula nikt tu cie nie krytykuje ale niestety po twoich wypowiedziach wychodzi twoja niedojrzalosc. oczywiscie, ze nie ma sensu studiowac czegos czego sie nie lubi, ale ludzie ci tu daja rady, ze kierunek ktory chcesz wybrac w usa ci nic nie da. jesli chcesz ktoregos dnia tu zamieszkac to lepiej wybierz cos co ci sie tu przyda. no chyba, ze masz zamiar skonczyc szkole dla siebie w PL a pozniej wybrac sie do szkoly w usa juz z praktycznego punktu widzenia. I nie oburzaj sie za kazdym razem jak ktos ci radzi.co do tematu, tak kwalifikujesz sie na wize. czy ja dostaniesz? sznase masz 50/50. ja bym ci radzila poczekac az chlopak przyjedzie, poznac sie osobiscie a jesli milosc nadal bedzie kwitnac to umawiaj sie na spotkanie. kto ci sponsoruje podroz? rodzice czy chlopak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...