Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da rade wszystko zrobic w dwa dni - wizyta u lekarza a kolejnego dnia wizyta w ambasadzie? 

Wraz z narzeczonym dopiero zaczynamy przygode z K1. Korzystamy z pomocy adwokata, wiem ze nie jest to konieczne. 

Generalnie chcialabym zeby juz bylo po wszystkim i zwiazku z tym juz mysle i planuje co i jak to rozplanowac wszystko. 

Czy urzedy wydaja oryginały aktow urodzenia? Boje sie ze moga mnie odeslac z kwitkiem i tylko kopia. A z tego co widze jest potrzebny orginal. 

Ile zdjec wizowych wszystkich razem jest potrzebnych? Ile powinnam wywolac? 

Dziekiuje za odp! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
16 minut temu, Kamila Chabros napisał:

Czy da rade wszystko zrobic w dwa dni - wizyta u lekarza a kolejnego dnia wizyta w ambasadzie? 

Wraz z narzeczonym dopiero zaczynamy przygode z K1. Korzystamy z pomocy adwokata, wiem ze nie jest to konieczne. 

Generalnie chcialabym zeby juz bylo po wszystkim i zwiazku z tym juz mysle i planuje co i jak to rozplanowac wszystko. 

Czy urzedy wydaja oryginały aktow urodzenia? Boje sie ze moga mnie odeslac z kwitkiem i tylko kopia. A z tego co widze jest potrzebny orginal. 

Ile zdjec wizowych wszystkich razem jest potrzebnych? Ile powinnam wywolac? 

Dziekiuje za odp! 

Jak widać w np moim ostatnim wpisie da radę nawet w 1 dzien i to z duuuzym zapasem czasu ;) 

kazdy odpis aktu urodzenia jest oryginałem. Tylko musisz poprosić o odpis zupełny a nie skrócony. I spokojnie. Nie nerwuj ;) mowię ja nerwus :) nie taki diabeł straszny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Bardzo sie cieszę :)

ja dzwoniłam wlasnie do ambasady, maja juz nasze dokumenty, ale jak spytałam czy mogę juz umawiać rozmowę, to pani troche kręciła nosem i niby zostawiła to do mojej decyzji ale zaleciła czekać na pakiet 3. Jak myślicie lepiej poczekać czy sie umawiać? Nie ukrywam ze zalezy mi na czasie... a wszystkie dokumenty juz mam gotowe i tylko czekają na Interview.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...