Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Myślałam że pytanie jest o US residency... cóż jeśli z kontekstu wynika że chodzi jednak o twój status w Polsce to wtedy będzie rezydent. Chociaż bardziej pasuje obywatel. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa No widzisz :D podchwytliwe pytanie, tam nie ma nic napisane odnośnie kraju tylko sam status, takie wyrwane z kontekstu. Dlatego wolałam zapytać. Na szczescie jeszcze nie umówiłam. Czekam na list od narzeczonego bo zapomniał mi jednego papierka wysłać, jak tylko dojdzie to bookuje, ale DS wypełniłam i opłaciłam :) a tak Btw do tych osób ktore były doszczepiane- działo sie wam cos? Ja od poniedziałku jestem jakas dziwna. Mam stan podgorączkowy, bole głowy, chodzę zamulona, wczoraj po treningu miałam nudności a dzis juz w ogole nie poszłam... ponadto nie mogę spac na lewym boku bo cała ręka jest obolała tam gdzie było wkłucie... zastanawiam sie czy to normalne czy możemy iść do lekarza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny :)

Muszę przyznać że to forum to kopalnia wiedzy i bardzo pomogło mi od czasu kiedy zaczęliśmy naszą przygodę z wizą narzeczeńską. Dzięki Wam!

NOA2 otrzymaliśmy dokładnie po 3 miesiącach od wysłania petycji. Przesłali dokumenty do NVC, zdobyliśmy już WRW i chciałabym prosić Was o radę dotyczącą pakietu 3.

Tak jak piszecie nie trzeba na niego czekać a instrukcje są ogólnodostępne:

1) Umówienie wizyty do Dr Gajera, wszelkie potrzebne informacje pod tym linkiem :

https://pl.usembassy.gov/wp-content/uploads/sites/23/2016/09/IV-F11-POL-Medical-examinations-information-Sep-30-2016.pdf

2) Opłata wizowa i umówienie spotkania

Moje pytanie, po zakończonych badaniach Patipitts dzwoniłaś do Ambasady aby dowiedzieć się czy już mają Wasze dokumenty, czy mogłabyś podpowiedzieć jakich informacji potrzebowałaś dzwoniąc? Wystarczy podać numer WRW? Z tego co rozumiem dzwonić trzeba do : 
Ambasada USA w Warszawie
Sekcja Konsularna

Ulica Piekna 12
Warszawa 00-540

Telefon: +48-22/504-2000 

??

Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :) Z ciekawości, czy byłyście same na spotkaniu z konsulem czy też można zabrać ze sobą narzeczonego? Chyba czułabym się pewniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...