Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh mam rozmowę w czwartek i wlasnie zaczailam ze mam blednie wystawione zaświadczenie o niekaralności...<_< zaznaczyłam tylko kartotekę karną a podobno musza byc wszystkie trzy... No coz, lecę rano do sądu. Moze mi poprawia albo wystawia nowe... dobrze ze obczailam teraz a nie jutro o tej porze :D takze uczulam tych co zrobili podobny błąd. Jutro po południu wyruszam do Warszawy i w czwartek wielki dzien :) a potem od razu hyc nad morze :) trzymajcie kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
35 minut temu, Patipitts napisał:

Ehh mam rozmowę w czwartek i wlasnie zaczailam ze mam blednie wystawione zaświadczenie o niekaralności...<_< zaznaczyłam tylko kartotekę karną a podobno musza byc wszystkie trzy... No coz, lecę rano do sądu. Moze mi poprawia albo wystawia nowe... dobrze ze obczailam teraz a nie jutro o tej porze :D takze uczulam tych co zrobili podobny błąd. Jutro po południu wyruszam do Warszawy i w czwartek wielki dzien :) a potem od razu hyc nad morze :) trzymajcie kciuki!

Ja zrobilam dokladnie to samo. Musieli mi wystawic nowe, nie mogli juz naprawic tego wczesniejszego. ;> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie No i mam mega lipę. Dzwonili do mnie z ambasady ze ogolnie nie miałam prawa zapisac sie na jutro na rozmowę bo nie otrzymałam od nich pakietu i moja sprawa nie jest jeszcze gotowa na Interview. W zwiazku z czym mam czekać na pakiet 3 i dopiero mogę umawiać. Nie to jednak jest najgorsze. Cos zle zrobiłam umawiając te spotkanie w zwiazku z czym pomieszały sie im moje dwie aplikacje- ta o K1 i o turystyczna o ktora składałam wniosek jakos 2 lata temu :( musze teraz dzwonić do tego całego CGI i wszystko odkręcać :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Patipitts napisał:

Słuchajcie No i mam mega lipę. Dzwonili do mnie z ambasady ze ogolnie nie miałam prawa zapisac sie na jutro na rozmowę bo nie otrzymałam od nich pakietu i moja sprawa nie jest jeszcze gotowa na Interview. W zwiazku z czym mam czekać na pakiet 3 i dopiero mogę umawiać. Nie to jednak jest najgorsze. Cos zle zrobiłam umawiając te spotkanie w zwiazku z czym pomieszały sie im moje dwie aplikacje- ta o K1 i o turystyczna o ktora składałam wniosek jakos 2 lata temu :( musze teraz dzwonić do tego całego CGI i wszystko odkręcać :( 

Ja takze mialam ten sam problem z umawianiem sie na rozmowe w Ambasadzie. O ile dobrze pamietam, nie dzwonilam nawet do helpdesku z CGI- tylko wyslalam wiadomosc wyjasniajac,ze zaczelam umawiac spotkanie w Ambasadzie przed wypelnieniem wniosku ds-160, dlatego tez na wydruku potwierdzenia widnial numer wniosku o wize turystyczna. Problem zostal rozwiazany nastepnego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po prostu wściekła. Dupa a nie ogarnięci w tym CGI. Rozmawiałam z jakas panią ze wschodnim akcentem ktora odesłała mnie pod inny numer który ponoć czynny jest od 14-16. Juz mi cos zapachniało zle i ja poinformowałam ze rozmawiałam z ambasada i mam rozmawiać z nimi czyli z tym CGI w mojej sprawie a nie z ambasada ale tamta pani mnie utwierdziła ze sie pod zły numer dodzwoniłam i dała inny. Dzwonię pod ten drugi numer. Oczywiście zajęte. Dodzwoniłam sie po 15. I co? Oczywiście po drugiej stronie ambasada. Na poczatku w ogole nie zaczailam ze to ambasada i wszystko nakreśliłam, pani wzięła ode mnie numer WRW, wszystkie dane, poinformowała ze następne terminy to na sierpień (wtf) i mnie dalej przełączyła do... babeczki ktora dzwoniła do mnie rano z ambasady. A to do mnie z "buzia" po co ja znowu (?) dzwonię, jak miałam nie umawiać spotkania tylko wyjaśnić z CGI te nieścisłości z wiza turystyczna. To tłumacze jej (kolejny raz) ze tamta babka z CGI mnie tu przekierowala. Kazała znów dzwonić do CGI a jak tamta mnie odeśle to znów do ambasady i oni juz sobie wyjaśnia. I znowu gadałam z ta panią z CGI ze wschodnim akcentem, nie była juz taka miła, wręcz chamska, naprawiła co prawda ten numer na potwierdzeniu i juz jest dobrze, wysłała mi nowe potwierdzenie ale nic mi nie wyjaśniła w jaki sposób ja pózniej mam sie na spotkanie umówić, na moje pytania odpowiadała tak szybko ze nic nie rozumiałam a jak prosiłam zeby powtórzyła to prawie krzyczała do mnie jak do niedorozwiniętej :/ ogolnie teraz mam czekać na pakiet 3 a jak przyjdzie to mam sie umawiać na spotkanie. Jeszcze nie wiem jak, bede pewnie próbować jakos telefonicznie to załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...