Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek odebrałam paszport z wizą!  :) Moja rada, sprawdzajcie wszystko cztery razy, na wizie przekręcili imiona mojego narzeczonego, natomiast na żółtej kopercie z wynikami badań w moim nazwisku zamiast "c" napisali "ć".  Wizę muszę im odesłać, by poprawili, mam tylko nadzieję, że w kopercie dane się zgadzają - a sprawdzić nie mogę, bo przecież ściśle tajne i otworzyć nie ma jak. 

 

Dla osób, które są już w posiadaniu K-1, pod annotation widnieje imię i nazwisko narzeczonego + numer sprawy + data, no i tutaj chcę się upewnić, że dobrze myślę. Czy to jest data ważności petycji (4 miesiące od NOA2)? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a u mnie maly update: otrzymalam juz GC :) od momentu wyslania papierow zaraz po slubie zajelo to dokladnie 7 miesiecy (nie mialam interview) ;)

Mieszkany w Nowym Jorku i ponoc tu kolejki są największe - znajoma wysyłała papiery w czerwcu ubiegłego roku i jeszcze czeka.

 

I pytanie - po jakim czasie moge ubiegac sie o obywatelstwo? Po 5 czy po 3 latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MoniaS napisał:

Ale tej stałej? 

nie - 3 lata od zostania rezydentem - czyli jezeli mialas 2 letnia, od uzyskania tejze - a dokladnie 3 lata od daty resident since na GC - natomiast zeby z tego skorzystac trzeba byc malzonkiem obywatela pelne 3 lata (obydwa warunki musza byc spelnione)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam wczoraj pakiet z ambasady. Dzisiaj dzwoniłam aby wyznaczyć nowe spotkanie, bo na moim profilu wszytsko poznikało i była tylko informacja "brak wyznaczonych spotkań wizowych". Pani mnie poinformowała ze musi napisać jakas prośbę gdzies tam i dostanę na maila informacje ze juz sie mogę znów umawiać. Wiec znów mam czekać... 2-3 dni. A potem ponoć mogę wyznaczyć spotkanie online na profilu przez opcje nowy wniosek/wyznacz spotkanie. Troche sie boje bo juz raz to schrzaniłam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Patipitts napisał:

Edycja do poprzedniego posta- dostałam dzisiaj maila i ustawiłam sobie rozmowę na poniedziałek :) w mailu było wszytsko wyjaśnione jak to zrobic. Dostałam tez nowe potwierdzenie ktore musze wydrukować i zabrać ze soba na rozmowę.

Powodzenia! Daj znac jak poszla rozmowa :) Ja nadal czekam na pakiet 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...