Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Noa1 w marcu dostałaś... Może ja jestem wyjątkowo pechowym przykładem, ale to może potrwać. I ja bym obstawiała grudzień/styczeń. Ale mogę się mylić bo patrzę przez czas swojej sprawy i znajomej. Może nie dostaniecie RFE. RFE przychodzą najczęściej w momencie kiedy powinno przychodzić noa2. Nie umiem Ci powiedzieć,czy to co wysłaliście im wystarczy. Trzeba wierzyć,że wystarczy i cierpliwie czekać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to dzisiaj mogę już napisać, że od daty NOA1 do dnia wywiadu w Ambasadzie (wiza przyznana! :D ) minęły 232 dni, czyli ponad 7 miesięcy (prawie 8).

Z ręką na sercu wam mówię, że po obronie pracy magisterskiej nie czułam się tak, jak dzisiaj się czuję po tym wywiadzie, a studia trwały pięć lat, a nie osiem miesięcy LOL Uczucie o niebo lepsze niż po najtrudniejszym egzaminie w życiu! Gdyby nie to przeokropne czekanie, to sam wywiad sama przyjemność ;)

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! :) i 8 miesięcy brzmi jakos mimo wszystko krzepiąco :)

Dziękuję! :) :) Powiem tak: 6 miesięcy i 3 tyg. czekania na NOA2 oraz miesiąc od NOA2 do wywiadu odczułam identycznie! W sensie, że ten ostatni miesiąc dłużył mi się zupełnie jakby to było pół roku! To chyba efekt ostatecznego skumulowania nerwowego oczekiwania i ostatnich resztek cierpliwości ;)

Laurko, gratulacje :)

To kiedy planujesz lot?? :D

Dziękuję raz jeszcze :) Dziś wieczorem zabiorę się za bilet lotniczy. Będę celować w koniec czerwca/początek lipca. I teraz już spokojnie mogę się zacząć pakować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję! :) :) Powiem tak: 6 miesięcy i 3 tyg. czekania na NOA2 oraz miesiąc od NOA2 do wywiadu odczułam identycznie! W sensie, że ten ostatni miesiąc dłużył mi się zupełnie jakby to było pół roku! To chyba efekt ostatecznego skumulowania nerwowego oczekiwania i ostatnich resztek cierpliwości ;)

Dziękuję raz jeszcze :) Dziś wieczorem zabiorę się za bilet lotniczy. Będę celować w koniec czerwca/początek lipca. I teraz już spokojnie mogę się zacząć pakować :D

Celuję tak samo :) bo wtedy bilety są tańsze. A nie wiesz ile walizek możemy wziąć ze sobą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadal nie wiem ile mogę wziąć xD

Bo wpycham właśnie trochę swoich rzeczy Narzeczonemu,żeby zabrał ze sobą, bo nie wiem ile mogę wziąć :(

Bo nie mam pojęcia. Narzeczony jak lata to ma 23kg + 6 kg podręczny. Ale nie wiemy czy nam na wizie k1 nie przysługiwałoby więcej. Ubrania ubraniami, ale mam trochę sprzętu foto i i butów ( i tak wszystkich nie wezmę) imogę się w tych 30kg nie zmieścić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...