Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

I nie ma się co dziwić.

Ja już widzę po tym, co się dzieje, że na mój AOS to ja sobie jeszcze parę miesięcy poczekam, chociaż niebawem 4 miesiące miną. NBC sobie pierdzi w stołek z tymi petycjami...

Oni też? Czy to znaczy, że nadal nie masz pozwolenia na pracę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mamy ślub zaplanowany na 24 sierpnia i wydaje mi się,że zdążymy z papierologią na styk. A począkowo myślelismy o maju. Nie wiem co oni tam wyrabiają z tymi petycjami. We mnie też się gotowało jak widziałam,że akceptują petycje które otrzymali później niż nasza...

Słyszałam,że z małżeńskimi jest jeszcze więcej czekania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, mamy ślub zaplanowany na 24 sierpnia i wydaje mi się,że zdążymy z papierologią na styk. A począkowo myślelismy o maju. Nie wiem co oni tam wyrabiają z tymi petycjami. We mnie też się gotowało jak widziałam,że akceptują petycje które otrzymali później niż nasza...

Słyszałam,że z małżeńskimi jest jeszcze więcej czekania...

Z tego co do tej pory przeczytałam to zrozumiałam, że formularze o pozwolenie na pracę składa się razem z pakietem AoS, więc sobie wykoncypowałam, że otrzymuje się je razem. Zdecydowanie za dużo czytam na wyrost i przez to się jeszcze bardziej denerwuję, a nawet nie mamy pierwszego etapu za sobą :/

Imonika czy Ty już czekasz na wywiad w ambasadzie? My planujemy ślub 20 lipca, ale chyba zacznę używać czasu przeszłego. Planowaliśmy. Gdybyśmy dostali NOA2 w momencie kiedy przyszło RFE to jeszcze byłaby nadzieja, a teraz to już czarno to widzę :( I naprawdę szlag mnie trafia jak widzę, że 2 lata temu ludzie dostawali NOA2 po 2-3 miesiącach. Naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...