Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

Freja - chodziło o udowodnienie tego,że spotkanie nastąpiło w ciągu 2 lat. Prawdę mówiąc - tego się nie spodziewaliśmy.

Narzeczony - wysłał dokumenty dopiero wczoraj. Na pismo czekaliśmy tydzień. Przetłumaczyliśmy listy, dosłaliśmy zdjęcia na których np. załapały się drzwi na których był napis K+M+B=2012, przetłumaczyłam potwierdzenie nadania z poczty ( nawet u tłumaczki przysięgłej, bo się zapędziłam),dodaliśmy zaproszenie komunijne ( dla Narzeczonego) i bilety PKP imienne na komunię ( zakupione na mnie), oświadczenia, kopię plakatu z festynu archeologicznego i nasze zdjęcia z tego festynu... Narzeczony chyba coś tam dodał jeszcze o zdjęciach z jego kuzynką, która wtedy miała niecałe 2 latka - chyba jej rodzice pisali to w oświadczeniu. Jeszcze raz kopię biletu lotniczego i paszportu i nie pamiętam co jeszcze.. mam nadzieję,że wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zdjęcia są sprawą drugorzędną. Najważniejsze to karty pokładowe, różne kwity, itp. Wszystko, co możę wskazywać na to, że byliście w tym samym miejscu i czasie. Oczywiście wspólne zdjęcia jako uzupełnienie jest jak najbardziej wskazane. Wysłanie samych zdjęć spowoduje RFE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem wysłaliśmy też dowody na spotkanie, ale widać to mało. Teraz jak i poprzednio zdjęcia są i były tylko dodatkiem. Szukaliśmy dalej, ale niestety, wiele rzeczy wylądowało po prostu w koszu ( bilety PKS, rachunki itp) więc się naszukaliśmy teraz :( Jak jeszcze raz wyślą RFE to chyba odpadniemy, bo nic więcej co by mogło udowodnić nasze spotkanie - nie mamy. Zostały nam głównie zdjęcia.

Mam bilet na autobus - elektroniczny, wyupiony na dzień przylotu Narzeczonego, ale go nie wykorzystałam... bo mi inny transport zawiódł, by dowieźć na tamten PKS - a raczej - Polski Bus. Jak pisałam - skany paszportu i biletu poszły drugi raz + to, co udało nam się wygrzebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lmonika, nie wiem czy dobrze cie zrozumialam- co wyslaliscie za pierwszym razem, przed rfe, oprocz zdjec? My nie napakowalismy specjalnie duzo do tej koperty: zdjecia, duzo itenararies, emaile i to wszystko w sumie. plus rachunek za pierscien:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jest duzo zamieszania w tej chwili jesli chodzi o k1. Na infolini nie moga powiedziec nic innego niz maja oficjalnie na stronce uscis, a tam od grudnia jest 18 luty. Dobra wiadomosc jest taka, ze w te niedziele 10 marca beda aktualizowac ten swoj balagan, wiec byc moze, a raczej na pewno data sie zmieni. Mnie dzisiaj wybilo 6,5 mca i NIC sie nie dzieje. Zalamka konkretna.

lmonika, i czego sie uczepili w rfe? Daj znac prosze.

Oni tam tylko robili coś na serwerach. Nic nie jest zaktualizowane. Ja poczekam cierpliwie jeszcze do poniedziałku. Jak nie będzie dobrej nowiny do 25 marca to zacznę się denerwować, a jak dalej będzie głucho po Wielkanocy, to zrobię im burdę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam tylko robili coś na serwerach. Nic nie jest zaktualizowane. Ja poczekam cierpliwie jeszcze do poniedziałku. Jak nie będzie dobrej nowiny do 25 marca to zacznę się denerwować, a jak dalej będzie głucho po Wielkanocy, to zrobię im burdę B)

he he, u mnie minelo dokladnie 7 miesiecy i dalej NIC!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...