Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

narzeczony dostal jakas wiadomosc po kilku dniach ale to niby bylo ze transakcja zostala dokonana, nie mam pojecia bo nie umie sie z nim w tym temacie niestety porozumiec bo jesli chodzi o papierkowa robote to tego nienawidzi, ale na wszelki wypadek powiem mu zeby przedzwonil do USCS , w ciagu 3 lat widzialam sie z nim 2 razy i juz poprostu nie moge sie doczekac:) fajnie ze znalazlam te forum ale z tego co czytalam to wiekszosc z was czekala na vise okolo 9 miesiecy, dla mnie to kawal czasu, ale moze jakos wytrwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzeczony dostal jakas wiadomosc po kilku dniach ale to niby bylo ze transakcja zostala dokonana, nie mam pojecia bo nie umie sie z nim w tym temacie niestety porozumiec

No to musisz ustalić, co dostał, bo jeśli to było NOA1, to wszystko ok, a jeśli nie otrzymaliście NOA1, to on, jako obywatel USA powinien interweniować (jeśli oczywiście chce). Ale wszystko zależy od tego, co dostaliście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu jest problem zeby sie dogadac , ale sprawdzilam sobie emaila ktorego mi poslal i tam jest numer sprawy ktora moge sobie sprawdzic na stronie uscs czy to o to chodzi? ciezko mi jakiekolwiek informacje wyciagnac od narzeczonego bo mi mowi ze ja sie za bardzo przejmuje a on tez nie bardzo chyba wie co robi, chcialam sie jeszcze tylko zapytac o tlumaczenie dokumentow tzn o akt urodzenia i zaswiadczenie o niekaralnosci czy te oba dokumenty musze miec przetlumaczone na jezyk angielski przez tlumacza?czy niekoniecznie jest to potrzebne?

i przepraszam ze tak glowe wam zawracam ale nie bardzo mam z kim na ten temat porozmawiac :) i ogolnie wszystko mi sie juz miesza za duzo czytam chyba na ten temat

A i o co dokladnie chodzi z ta papierkowa robota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...