Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

No i mineło 6,5 miesiąca i dostaliśmy request for evidence.

Może macie jakąś podpowiedź, co jeszcze musimy wysłać?

W pierwszym etapie przesłaliśmy dużo zdjęć m.in. zdjęcia zaręczynowe oraz bilety lotnicze. Jak już wyczytałam zdjęcia to najmniej liczący się dowód w sprawie...

Mieszkamy razem, więc na pewno doślemy umowę za wynajem mieszkania.... ale co jeszcze?

Martwi nas ten fakt, bo niby prosta sprawa, ale jak prawnie ich przekonać, że jesteśmy razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzis niby aktualizowali strone . czas oczekiwania Vermont skrocil sie do 5 miesiecy a w californi wydluzyl do 6,6 miesiaca, ja swoje papiery mam w Californi i czekam juz ponad 6 miesiecy a wy gdzie macie swoje petycje zlozone i ile czekacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anjabianco

jesli RFE macie odnosnie dowodow na spotkanie, to w tych watkach macie podpowiedzi

http://forum.usa.info.pl/topic/20905-request-for-evidence/

http://forum.usa.info.pl/topic/20605-rfe-dowody-spotkania-w-ciagu-2-lat/

my tez mielismy rfe, odnosnie dowodow spotkania, doslalismy wszystko co nam wpadlo w rece co udowadnialo ze bylismy w jednym miejscu/ miescie/kraju w jednym czasie- bilety pkp imienne, pity bo pracowalismy w jednym miejscu, pieczatki z paszportow i karty pokladowe, umowe meza jak pracowal w Polsce plus zdjecia w konkretnych miejscach. na tle pomnikow itp i do tego opis wszystkich doslanych dokumentow i wytlumaczenie co one udowadniaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć,

dziś mamy 02.04.2013 i ja czekam już 8 m-cy 6 dni na NAO2 i nic, dopiero dziś zaczęłam pisać na forum i szukać pomocy, mój narzeczony dzwoni tam od 2 m-cy regularnie co 2 tygonie i nic, żadnej konkretnej odpowiedzi ile jeszcze???

czy ktoś z was też już tyle czeka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety, ale wstyd jak ja "pięknie" napisałam poprzedni post :huh:

Wybaczcie ale radocha niesamowita ;)

Ale dostaliście NOA2? :D Jeśli tak to super! gratulacje!

Jak u nas z initial review przeskoczyło na Post Decision Activity to po kilku godzinach okazało się, że to RFE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...