Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak, bardzo wesoło ;) W szczególności w państwach MENA, gdzie większośc ma obowiązkowe Administrative Processing, trwające po kilka lat...

Moim zdaniem to w przypadku wiekszosci - slusznie. W ogole powinni bana na wszelkie wizy imigracyjne wprowadzic dla panstw wspierajacych terroryzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich :)

To moj pierwszy post na tym forum. Do tej pory udzielalam sie tylko na visajourney.com ;)

Za kilka dni stuknie nam 5 miesiecy od NOA1 i z kazdym dniem niecierpliwie sie coraz bardziej. Widzialam, ze kilka dni temu ktos z Polski otrzymal NOA2 po 199 dniach. Ja tego zupenie nie rozumiem. Podan z Filipin jest ponad 7000 rocznie i przepychaja je duzo szybciej. Dlaczego my tyle czekamy?

Na dana chwile staram sie zgromadzic jak najwiecej papierkow potrzebnych na rozmowe w Konsulacie (przynajmniej te, ktore moge), ale mam jeden problem. W wielu watkach pjawia sie informacja, ze nalezy miec ze soba kopie wszystkiego co sie wyslalo z formularzem I-129F, chociaz travel.state.gov w "required documentation" o niczym takim nie wspomina. Otoz ja kopie mam wszystkiego oprocz I-129F :unsure: Nie wiem dlaczego. Jestem przekonana, ze kopie zrobilismy, ale znalezc ich nie moge. Martwi mnie to troche. Czy oni naprawde tego wymagaja? Przeciez caly folder jest wysylany z USCIS do docelowego Konsulatu. Po kiego grzyba ja mam miec to samo ze soba? Czytam fora i czytam i wiem, ze ktos gdzies sie o to kiedys pytal, ale ja nadal nie znam sensownego wytlumaczenia. Co powinnam w tej sytuacji zrobic?

Pozdrawiam wszystkich szczesliwcow, ktorzy maja ten proces juz za soba i tych, ktorzy sa w trakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laurka, witaj w klubie :-)) Dzisiaj stuknelo 6 miesiecy od noa1 i zero informacji. Ja tez tego nie rozumiem, choc z tego co pisza ludzie na vj wynik, ze ma to cos wspolnego z obama dream act. Wysylaliscie papiery do csc czy vsc?A brakiem kopii I129 zupelnie bym sie nie przejmowala, tak jak pisal jkb- oni to i tak wszystko maja. Pozdrawiam i zycze cierpliwosci :-)

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jkb masz racje :)

Luko chyba pomylilo sie z waznoscia takiego zaswiadczenia ;)

o kurcze, to znaczy, ze jesli bylam rezydentem usa w latach 2005-2007 to musze rowniez z usa przedstawic zaswiadczenie o niekaralnosci wraz z polskim przy interview na k1? Robi sie to palacym pytaniem, prosze o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...