Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

W formularzu IV F04 masz checklist rzeczy ktore trzeba wziac do ambasady, link do IV f04 jest na stronie z opisem procedury- to jest dokladnie to samo pismo ktore dostaniesz do ambasaday ; ja bym tylko dodala ze:

-swiadectwo niekaralnsci mozna dostac w sadzie rejonowym za opłatą, w pierwszym liscie ambasada wysle druczek z ktorym mozna isc do sadu, ale jest on dkladnie taki sam jaki sie dostaje jak sie pojdzie bezpsrednio wiec mozna to zalatwic wczesniej, zanim przyjdzie list.

-odpis aktu urodzenia musi byc zupelny, do ambasady polecam wziac kopie i oryginal do wgladu, ja tak nie zrbilamn i wydalam potem klejne 33zl na odpis bo mi oryginal ambasada zabrala, ale ktos na forum tak zrobil

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy informacje podane na tych stronach to są wyliczone dni ile jeszcze trwać będzie proces od dnia dzisiejszego? Mianowicie np. dostałem dzisiaj NOA1 i tam jest napisane ile dni czekam od dnia dzisiejszego na NOA2 czy inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest tylko i wylacznie oszacowanie na podstawie tego jak szybko w obecnej chwili rozpatrywane sa petycje - wiec generalnie to tak, na podstawie sredniej z timelines dostaniesz szacowany czas NOA2, tyle ze z rzeczywistym moze on nie miec nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...