Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ta kopia jest po prostu dla Ciebie. W konsulacie cały Twój pakiet będzie, więc nie ma potrzeby I-129F brać by im w konsulacie dać.

Dzieki, bo juz sie naprawde zaczynalam martwic. Miedzy oficjalnymi stronami a wszystkimi forami jest spora rozbieznosc. Czego to ludzie czasami nie wypisuja ;-)

hej Laurka, witaj w klubie :-)) Dzisiaj stuknelo 6 miesiecy od noa1 i zero informacji. Ja tez tego nie rozumiem, choc z tego co pisza ludzie na vj wynik, ze ma to cos wspolnego z obama dream act. Wysylaliscie papiery do csc czy vsc?A brakiem kopii I129 zupelnie bym sie nie przejmowala, tak jak pisal jkb- oni to i tak wszystko maja. Pozdrawiam i zycze cierpliwosci :-)

?

Wysylalismy do Teksasu ;-) Nasza petycja jest w Vermont. Nie maja tam zbyt szybkiego tempa obecnie. Modle sie, zeby sie nic nie przedluzylo. Skoro u Was 6 miesiecy to moze juz wkrotce dostaniecie upragniona wiadomosc. Na pewno juz blizej niz dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, bo juz sie naprawde zaczynalam martwic. Miedzy oficjalnymi stronami a wszystkimi forami jest spora rozbieznosc. Czego to ludzie czasami nie wypisuja ;-)

Wysylalismy do Teksasu ;-) Nasza petycja jest w Vermont. Nie maja tam zbyt szybkiego tempa obecnie. Modle sie, zeby sie nic nie przedluzylo. Skoro u Was 6 miesiecy to moze juz wkrotce dostaniecie upragniona wiadomosc. Na pewno juz blizej niz dalej :)

My też Vermont i życzę z całego serca żeby to była już kwestia kilku dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze, to znaczy, ze jesli bylam rezydentem usa w latach 2005-2007 to musze rowniez z usa przedstawic zaswiadczenie o niekaralnosci wraz z polskim przy interview na k1? Robi sie to palacym pytaniem, prosze o podpowiedz.

ja też byłam w USA prawie dwa lata, jakiś czas temu zadałam to pytanie tutaj na forum,

osoby które mi odpowiedziały stwierdziły że to nie jest wymagane, w ambasadzie powinni mieć takie dane, w końcu oni mogą sobie wszystko sprawdzić online, wiec przestałam się tym przejmować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś aktualnie również czeka na odpowiedź w sprawie K1? Nasz wniosek został zarejestrowany 5 września 2012. Dzielnie każdego dnia sprawdzamy na stronie czy coś się zmieniło. Martwię się, że tyle to trwa niestety.. dziś mija 6 miesięcy, a stres jest coraz większy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wniosek z 15 wrzesnia 2012 i powedrowal do Californi, moj nareczony dzwonil do USCS 2 razy . za pierwszym ( koniec lutego) razem Pani na infolini powiedziala ze rozpatruja wnioski z 18lipca...i trzeba bedzie czekac 2 lub 2,5 miesiaca na noa2, co mnie kompletnie zabolalo, wiec wzielam sprawy z swoje rece i zaczelam szukac:D otoz okazalo sie ze pani na infolini poprostu czyta strone uscs i podaje nam co tam sie znajduje, a te informacje sa nie swierze bo aktualizowane byly 5 lutego... wiec chcialam sprawdzic czy mam racje i kazalam narzeczonemu zadzwonic drugi raz i sprawdzic co mu powiedza, otoz zadzwonic (poczatek marca) i Pan na infolini podal mu ta same date co na stronie i ta sama co poprzednia Pani kilkanascie dni wczesniej (18 lipca) czyli moim zdaniem nie oplaca sie do nich dzwonic i dowiadywac co do terminow tlyko czekac az zaktualizuja strone i samemu poczytac:) takze z moich obliczen sa teraz w polowie badz pod koniec sierpnia z wnioskami z californi:) takze ci co maja wnioski z wrzesnia powinni niebawem dostac noa2:) Vermont ma opoznienie wiec dokladnie sie nie orientuje:) mam nadzieje ze za duzo nie pomieszalam i zrozumiecie o co mi chodzi, Goraco pozdrawiam i czekam na noa2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, jest duzo zamieszania w tej chwili jesli chodzi o k1. Na infolini nie moga powiedziec nic innego niz maja oficjalnie na stronce uscis, a tam od grudnia jest 18 luty. Dobra wiadomosc jest taka, ze w te niedziele 10 marca beda aktualizowac ten swoj balagan, wiec byc moze, a raczej na pewno data sie zmieni. Mnie dzisiaj wybilo 6,5 mca i NIC sie nie dzieje. Zalamka konkretna.

lmonika, i czego sie uczepili w rfe? Daj znac prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...