Skocz do zawartości

Nikt Ostatnio Nie Pisze Ile Czasu Trwaly Ich Procedury K1


freja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kalifornia i jest napisane we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E). Please follow any instructions on the notice. If you move before you receive the notice, call customer service at 1-800-375-5283.

Super! W Kalifornii ewidentnie coś się ruszyło! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie California zabrala sie do pracy! tez dzis koleczko przeskoczylo na Post decision activity, ciesze sie bardzo to bylo dlugie 7miesiecy z haczykiem! teraz wszystko pojdzie z gorki ale narazie to mam zawal chyba taka podekscytowana jestem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie California zabrala sie do pracy! tez dzis koleczko przeskoczylo na Post decision activity, ciesze sie bardzo to bylo dlugie 7miesiecy z haczykiem! teraz wszystko pojdzie z gorki ale narazie to mam zawal chyba taka podekscytowana jestem!

Gratulacje!! :)

O ja nie wierzę własnym oczom! Na VJ dwanaście approvali z datą 17 kwietnia w CSC!!! To jest niewiarygodne! A w Vermont tylko jeden o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym poście zawarłem trochę informacji nt. ostatnich approvali w CSC:

http://forum.usa.info.pl/topic/22054-csc-bawi-sie-w-najlepsze/#entry176127

Chętnych do poczytania zapraszam. Generalnie cieszę się, że Kalifornia w końcu ruszyła... żeby jeszcze tak Missouri się ogarnęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie California zabrala sie do pracy! tez dzis koleczko przeskoczylo na Post decision activity, ciesze sie bardzo to bylo dlugie 7miesiecy z haczykiem! teraz wszystko pojdzie z gorki ale narazie to mam zawal chyba taka podekscytowana jestem!

Gratulacje :) Wydaje mi sie ze u mnie tez juz z gorki ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...